2. El Palet Alım Satım


2. el palet alım satım konusunda İstanbul ilçeleri ve İstanbul'un çevre illerinde sizlere hizmet vermekteyiz. İkinci el palet kullanımı birçok sektörde yoğun olarak devam etmektedir. Üretici firmalar, taşımacılık, lojistik yapan firmalar ve depolama yapan fabrikalarda yoğun bir kullanımı mevcuttur. Paletci.com.tr olarak bizler de kullanmayı bıraktığınız tüm palet çeşitlerini sizlerden piyasa değerinde nakit olarak satın almaktayız. Kullanımı az veya çok olan ikinci el paletleri anında ödeme ile satın almaktayız. Sitemizdeki iletişim numarasından bizlere ulaşabilirsiniz ve hemen palet satabilirsiniz.

İkinci El Palet

Türkiye'de palet konusunda hem alım yapan hem de satış yapan firma sayısı yeterince fazladır. Sektörel anlamda değeri yüksek miktardaki paletlerinizi atıl durumdan kurtarıyoruz. Şirketimiz 2. el palet salım satım konusunda İstanbul genelinde tüm müşterilerimize hızlı ve kaliteli, kurumsal bir hizmet sunmaktayız. Kullanmadığınız tüm tahta paletlerinizi paletçi ekiplerimize ulaşarak değerinde hemen satışını yapabilirsiniz. Ahşap palet alım satım, Euro palet alım satım ve plastik palet alım satımda en etkin hizmet veren firmalardan biri olduğumuza dair inancımız tam.

İkinci El Palet Fiyatları
2. el palet alım satım sırasında en çok merak edilen konulardan biri de palet fiyatlarıdır. Fiyatlarımız; palet özellikleri ve palet adetlerine göre değişmektedir. Paletci.com.tr olarak sitemizde net fiyatları sizleri yanıltmamak amacıyla belirtmiyoruz. Çünkü değişen piyasa şartlarıyla fiyatlarda inip çıkabilmektedir. İletişim numaralarından paletçi uzmanlarımızla görüşerek tarafımıza ileteceğiniz palet boyutlarına, palet çeşitlerine ve adetlerine göre anında siz değerli müşterilerimize fiyat teklifi verilmektedir. Doğru fiyat ve doğru hizmet için Paletci.com.tr olarak müşterilerimize tüm desteğimizi sunmaya devam ediyoruz. Tüm yıl boyunca ikinci el palet konusunda müşterilerimize hizmet sağlıyoruz. 2. el palet alım satım için bizlere ulaşmadan karar vermeyiniz.

  • görüntülenme 167 Görüntüleme
  • tarih 11-07-2020
paletçi

Paletci.com.tr

Her çeşit palet alınır-satılır. İhtiyacınıza göre özel boyutlarda palet üretimi yapılır. Yaşam alanınızı isteğinize göre yeniden tasarlamanız için istenilen boyutlarda palet tasarımları yapabiliriz.

İletişim: 0 (532) 679 05 01 - (Eposta: iletisimpaletci.com.tr)