Arnavutköy Palet


Arnavutköy palet hakkında: Fabrikaların ve ürün taşımacılığı yapan tüm şirketlerin en gerekli ürünlernden biri de tahta paletlerdir. Bunun sebebi şudur: ürünleri forklift aracılığıyla kolayca taşıyabilmek için taşınacak ürünlerin altına ilk olarak tahta palet yerleştirilmesi gereklidir. Ürünlerin de bu paletin üzerine koyulması lazımdır. Böylece forklift çatalının paletin açık yerlerinden girip yükü kaldırabilmesine olanak sağlanır. Paletci.com.tr olarak daha önceden kullandığınız eskimiş paletleri satın alıp sizlere anında nakit ödeme yapıyoruz.

Elinizde fazlalık olduğunu düşündüğünüz ve gereksiz yer kaplayan ahşap paletleri bize satabilirsiniz. Arnavutköy 2.el palet alanlar olarak bu paletleri hızlıca ve gün içinde hemen teslim alabiliriz.

Arnavutköy 2. El Palet

İkinci el palet ürünlerinin bu kadar çok tutulmasının sebebi, sıfır palet fiyatının yüksek olmasıdır ve ikinci el paletlerin de sıfır paletlerle tamamen aynı işlevi görüyor olmasıdır. Birçok iş yeri, ihtiyaçları doğrultusunda sıfır palet satın almakta ve bu paletleri kullanıp ikinci el olarak paletçilere satmaktadır. Arnavutköy ikinci el palet miktarı da hatrı sayılır bir düzeydedir ve Arnavutköy'de satışa çıkardığınız ikinci el paletler için bizi arayabilirsiniz.

Paletci.com.tr olarak ikinci el paletleri sizlerden satın alıyoruz ve bu paletlerin eskimiş tahta parçalarını çıkarıp yerlerine sağlam tahtalar çakarak yeniden kullanılabilir hale getiriyoruz. Palet tamir işi uğraştırıcı ve emek isteyen bir iştir. Paletçi firmamız 60 yılı aşkın süredir kazandığı tecrübeler sayesinde 2. el palet ihtiyacı konusunda herhangi bir sorun yaşamamaktadır. Şirket feferansımız bizzat ürünlerimizdir.

İkinci el palet kullanımının başka bir yararı ise doğa dostu olmasıdır. Kesilen ağaçlardan üretilen sıfır paletler ürün taşırken kullanıldıktan sonra ikinci el palet haline gelir ve paletçi firmamız bu paletleri satın alarak yeniden kullanıma sunar. Böylece tahta palet ömrünü uzatmanın yanı sıra yeni palet üretmek için kesilecek ağaç sayısı da azalmaktadır. Çevreyi korumaya özen gösteren firmamız bu noktaya özellikle dikkat etmektedir. Çünkü paletlerin her bir parçasından faydalanıp palet ömrünü uzatmanın çevreci ve doğa dostu bir davranış olduğunu düşünüyoruz.

Arnavutköy İkinci El Palet Alan Yerler

Paletci.com.tr olarak palet alan yerlerden biriyiz. İstanbul'da birçok yerde palet alan yerler bulmak biraz zordur. Birçok kişi elindeki paletlerin satışını gerçekleştirmek istediğinde, bu paletlere bir alıcı bulamaz ve paletleri parçalayıp odun yapmak zorunda kalabilir. Ancak artık böyle yapmanıza gerek yok. Satmak istediğiniz her türlü 2.el paletler için hemen bizi arayıp fiyat teklifi alabilirsiniz. Palet alım-satım konusunda iki tarafın memnun kalacağı ticaretler gerçekleştirmek şirket politikalarımızdan birisidir.

2. el palet alımı yapan paletçiler arasında Arnavutköy bölgesinde en memnun kalacağınız paletçi firmalarından biri sayılırız. Gezici palet araçlarımız sayesinde birçok fabrikaya, firmalara veya depolara ulaşabilmekteyiz. Tek yapmanız gereken hemen bizleri arayıp ikinci el paletleriniz için fiyat teklifi almak.

Paletci.com.tr olarak Arnavutköy palet olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya devam edeceğiz.

  • görüntülenme 165 Görüntüleme
  • tarih 27-07-2020
paletçi

Paletci.com.tr

Her çeşit palet alınır-satılır. İhtiyacınıza göre özel boyutlarda palet üretimi yapılır. Yaşam alanınızı isteğinize göre yeniden tasarlamanız için istenilen boyutlarda palet tasarımları yapabiliriz.

İletişim: 0 (532) 679 05 01 - (Eposta: iletisimpaletci.com.tr)