Ataşehir Palet


Ataşehir palet (0 532 679 05 01) firmalarından biri olan paletçi firmamız, ikinci el palet üretimi yapmaktadır. İş yerlerinin ve taşımacılık yapan tüm şirketlerin en gerekli ürünlernden biri de tahta paletlerdir. Bunun nedeni ise ürünleri forklift aracılığıyla kolayca taşıyabilmek için malların altına ilk başta tahta palet yerleştirilmesi gerekiyor. Malların da bu paletin üzerine koyulması gerekiyor. Bu şekilde forklift aracının çatalının paletin açık yerlerinden girip malı kaldırabilmesine imkan sağlanır. Paletci.com.tr olarak daha önceden kullanılmış, eskimiş paletleri satın alıp anında nakit ödeme yapıyoruz.

Elinizde fazlalık olan ve çok yer kaplayan ahşap paletleri bize nakit ödeme alarak satışını yapabilirsiniz. Ataşehir 2.el palet alanlar olarak bu paletleri hızlıca ve günübirlik hemen teslim alabiliriz.

Ataşehir 2. El Palet

İkinci el palet ürünlerinin bu kadar çok tutulmasının sebebi ise sıfır palet fiyatının biraz yüksek olmasıdır. Ayrıca ikinci el paletler, sıfır paletlerle tümüyle aynı işlevi görmektedir. Birçok fabrika, iş yeri, mağaza, dükkan, ihtiyaçları doğrultusunda sıfır palet satın alabiliyor ve bu paletleri kullanıp ikinci el olarak paletçilere satmaktadır. Ataşehir ikinci el palet miktarı da yeterli düzeydedir ve Ataşehir'de satışa çıkardığınız ikinci el paletler için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Paletci.com.tr olarak ikinci el paletleri sizlerden satın alıyoruz ve bu paletlerin eskiyen tahta parçalarını çıkarıp yerlerine sağlam ve yeni tahtalar çakarak yeniden kullanıma hazır hale getiriyoruz. Palet tamir işi emek isteyen ve uğraştırıcı bir iştir. Paletçi firmamız 60 yılı aşkın süredir edindiği tecrübeler sayesinde müşterilerimize 2. el palet ihtiyacı konusunda herhangi bir sorun yaşatmamaktadır. Şirket feferansımız bizzat ürünlerimizdir.

İkinci el palet kullanımının başka bir faydası da doğa dostu olmasıdır. Ağaçların kesilip üretilen sıfır paletler, ürün taşımasında kullanıldıktan sonra ikinci el palet haline gelir ve paletçi olarak biz bu paletleri satın alarak yeniden kullanıma sunarız. Bu sayede tahta palet ömrünü uzatmanın yanında, yeni palet üretmek için kesilecek ağaç sayısı da bir hayli azalmaktadır. Çevreyi korumaya özen gösteren firmamız bu konuya özellikle dikkat ediyor. Çünkü paletlerin her bir parçasından yararlanıp palet ömrünü uzatmanın çevreci bir davranış olduğunu düşünüyoruz.

Ataşehir İkinci El Palet Alan Yerler

Paletci.com.tr olarak palet alan yerlerden biriyiz. İstanbul'da birçok yerde palet alan yerler bulmak normalde zordur. Birçok kişi elindeki paletleri satmak istediğinde, bu paletlere bir alıcı bulması kolay değildir ve paletleri parçalayıp odun veya hurda yapmak zorunda kalabilir. Ancak artık böyle yapılmasına gerek yok. Satmak istediğiniz her türlü 2.el paletler için hemen bizi arayıp piyasa değerinde fiyat teklifi alabilirsiniz. Palet alım-satım konusunda hem satıcının hem müşterinin memnun kalacağı ticaretler gerçekleştirmek şirket politikalarımızdan birisidir.

2. el palet alımı yapan paletçiler arasında Ataşehir bölgesinde en hatrı sayılır paletçi firmalarından biriyiz. Gezici paletçi araçlarımız sayesinde birçok fabrikaya, şirketlere, firmalara, iş yerlerine veya depolara ulaşabilmekteyiz. Tek yapmanız gereken hemen bizlerle iletişime geçip ikinci el paletleriniz için fiyat teklifi almak: (0 532 679 05 01)

Paletci.com.tr olarak Ataşehir palet olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya devam edeceğiz.

  • görüntülenme 214 Görüntüleme
  • tarih 28-07-2020
paletçi

Paletci.com.tr

Her çeşit palet alınır-satılır. İhtiyacınıza göre özel boyutlarda palet üretimi yapılır. Yaşam alanınızı isteğinize göre yeniden tasarlamanız için istenilen boyutlarda palet tasarımları yapabiliriz.

İletişim: 0 (532) 679 05 01 - (Eposta: iletisimpaletci.com.tr)