Avcılar İkinci El Palet


Kullanılmış paletlerinizi veya sonrasında kullanmayı düşünmediğiniz paletlerinizi piyasa değerinde satın alıyoruz. Avcılar ikinci el palet alanlar olarak firmanızda kullanılmayan paletlerinize anında ve yerinde nakit ödeme yaparak kendi aracımızla satın alıyoruz.

Euro palet, ahşap palet, tahta palet ürünlerinizi ve çeşitli paletlerinizi değerinde satın alıyoruz. İstanbul ikinci el palet alan Paletci.com.tr şirketimize, paletlerinizi hızlıca ve kolayca satabilirsiniz.

Avcılar Palet Alan Yerler

Sahip olduğunuz paletleri toplu halde satmak isterseniz, nakit ödeme alarak şirketimize satabilirsiniz. Avcılar ikinci el palet şirketimiz, elinizde bulunan tüm paletlere piyasadaki en iyi fiyatı teklif etmektedir. Eski paletlerinizi veya deponuzda duran kullanılmayan paletleri alıyoruz ve doğa dostu geri dönüşüm yaparak yeniden değerlendiriyoruz. Alınan tüm ikinci el paletler bakım ve onarımdan geçtikten sonra yeninden kullanıma sunuluyor. Günümüzde hemen her firmanın depolarında kullanılmayan paletler bulunmaktadır. Paletler eskimektedir ve hurda palet haline gelmektedir. Bu gibi birçok sebepten paletleriniz boşa çıkabilir ve bu paletleri değerlendirmek isteyebilirsiniz. Şirketimiz ikinci el palet alan yerlerden biri olarak elinizde bulunan mevcut paletleri kısa sürede değerlendirmektedir. Siz de hemen paletlerinizi değerinde satmak istiyorsanız bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir. İster telefonla arayın, ister Whatsapp üzerinden palet görsellerini tarafımıza gönderin ve fiyat teklifi alın. Paletci.com.tr olarak çevreci bir yaklaşımla kullanılmayan paletlerinize talibiz.

Avcılar 2. El Palet

Palet alım-satım konusunda özenli davrandığımız için müşterilerimizin sürekli tercih sebebiyiz. Doğaya ve çevreye olan saygımızdan dolayı, kullanılmış ikinci el paletleri çöpe atmak yerine sağlam kalan parçalarını çıkarıp yeniden değerlendiriyoruz. Avcılar 2. el palet alan yerlerden biri olan firmamız müşterinin isteğini her zaman ön planda tutmaktadır. Bu sebeple şirketimiz için müşteri kazanmak, para kazanmaktan daha önemlidir.

Avcılar Palet Alım-Satım

Sanayide ve birçok iş kolunda kullanılan yük paletleri, ahşap paleter ve birçok palet türü çoğu zaman uzun kullanımlar sonucu eskir ve kullanılamaz hale gelir. Bu eski paletler şirketimiz tarafından alınır ve sağlam parçaları yeniden tamir edilerek kullanıma sunulur. Bu gibi kullanılmayan paletleri firmamıza ulaşarak hızlıca nakite çevirebilirsiniz. Avcılar 2. el palet firmamızda siz değerli müşterilerimize en hızlı ve etkili şekilde çözümler sunuyoruz. Profesyonel ekibimizle işimizi titizlikle ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yapıyoruz. Hemen bizi arayın ve paletleriniz için fiyat teklifi verelim.

  • görüntülenme 138 Görüntüleme
  • tarih 14-06-2020
paletçi

Paletci.com.tr

Her çeşit palet alınır-satılır. İhtiyacınıza göre özel boyutlarda palet üretimi yapılır. Yaşam alanınızı isteğinize göre yeniden tasarlamanız için istenilen boyutlarda palet tasarımları yapabiliriz.

İletişim: 0 (532) 679 05 01 - (Eposta: iletisimpaletci.com.tr)