Bağcılar Palet


Palet ihtiyacınızı Bağcılar Palet olarak karşılıyoruz. Günümüzde ürün taşımacılığında kullanılan tahta paletler, tüm fabrikaların en önemli ürünüdür. Ürünler taşınırken paletlerin üzerine konur ve bu şekilde tonlarca ağırlık kolaylıkla tanışabilir. İnsan gücünün yeterli olmadığı ağır ürünlerde palet yardımıyla basitçe ve hızlıca taşıma yapılabilir. Bu sayede onlarca insanın uzun sürede gerçekleştireceği işi tek bir palet yardımıyla birkaç dakikada yapmak mümkün.

Ürünleri taşırken kullanılan paletler kullanım sonrasında yıpranır, eskir ve hatta kırılabilir. Biz Paletci.com.tr olarak eskiyen bu tahta paletleri siz değerli müşterilerimizden satın alıyoruz. Kullandığınız ikinci el paletleri hemen anında ve nakit olarak satmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz: (0 532 679 05 01)

Bağcılar palet firmamızla iletişime geçip satışını yapmak istediğiniz ikinci el palet ürünleri için hemen arayabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bağcılar 2. El Palet

İkinci el palet alışının bu kadar çok olmasının nedeni, ikinci el paletlerin sıfır paletlerle tamamen aynı görevi görüyor olması ve ikinci el palet fiyatının sıfır palet fiyatına göre çok daha uygun olmasıdır. Birçok fabrika, iş yeri, mağaza ve dükkan, ihtiyaçları doğrultusunda sıfır palet satın alıyor. Satın alınan sıfır paletler ilk kullanım sonrasında ikinci el palet kategorisine girer ve bu paletler, ikinci el olarak paletçilere satılmaktadır. Bağcılar ikinci el palet ihtiyacı yeterli düzeydedir ve Bağcılar'de satışını yapmak istediğiniz ikinci el paletler için bizlerle hemen iletişime geçebilirsiniz: (0 532 679 05 01)

Biz, Paletci.com.tr olarak ikinci el paletleri anında nakit ödeme yaparak satın alıyoruz. Satın aldığımız ikinci el paletler, sağlamlığına ve boyutlarına göre ayrılıyor. Ayrılan bu paletler paletçi uzmanlarımız tarafından gözden geçirilip bazı testlere tutuluyor ve eskimiş, kırılmış parçalar paletten çıkarılarak yerlerine yeni tahtalar çakılıyor. Bu sayede kullanımı mümkün olmayan paletler yeniden kullanılabilir ve taşımacılıkta kullanılabilir hale getiriliyor. Palet tamiri, emek isteyen ve uğraştırıcı bir iştir. Paletçi firmamız 60 yılı aşkın süredir edindiği tecrübelerle 2. el palet alım-satım konusunda herhangi bir sorun yaşamamaktadır. Şirket referansımız bizzat ürettiğimiz ürünlerdir.

İkinci el palet kullanımının başka bir faydası da doğa dostu olmasıdır. Ağaçların kesilip üretilen sıfır paletler, ürün taşımasında kullanılmasının ardından ikinci el palet haline gelir ve paletçi olarak biz bu paletleri satın alıp yeniden kullanıma sunarız. Bu sayede tahta palet ömrünü uzatmanın yanında, yeni palet üretmek için kesilmesi gereken ağaç sayısı da bir hayli azalmaktadır. Çevreyi korumaya özen gösteren firmamız bu konuya detaylıca dikkat ediyor. Çünkü üretilmiş paletlerin her bir parçasından yararlanıp palet ömrünü uzatmanın çevreci bir davranış olduğuna inanıyoruz.

Bağcılar İkinci El Palet Alan Yerler

İkinci el palet satışında palet alan yerler, bu sektörde birçok paleti toplayıp, tamir edip, yeniden kullanıma sunmaktadır. Paletci.com.tr olarak biz de palet alan yerlerden biriyiz. İstanbul'da birçok yerde palet alan yerler bulmak normal şartlarda zordur. Birçok kişi sahip olduğu paletleri satmak istediğinde bu paletlere bir alıcı bulması kolay değildir ve paletleri parçalayıp odun veya hurda gibi şeyler yapmak zorunda kalabilir. Ancak böyle yapılmasına gerek yok. Satmak istediğiniz her türlü 2.el palet için hemen bizi arayıp yüksek fiyat teklifi alabilirsiniz. Palet alışı ve satışı konusunda hem satıcının hem de müşterinin memnun kalacağı ticaretler gerçekleştirmek şirket politikalarımızdan birisidir.

2. el palet alımı yapan paletçiler arasında Bağcılar bölgesinde ve İstanbul'un tüm bölgelerinde iş yapan paletçi firmalarından biriyiz. Gezici paletçi araçlarımız sayesinde birçok fabrikaya, şirketlere, firmalara, iş yerlerine ve depolara ulaşabilmekteyiz. Tek yapmanız gereken hemen bizlerle iletişime geçip ikinci el paletleriniz için fiyat teklifi almak: (0 532 679 05 01)

Paletci.com.tr olarak Bağcılar palet olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya devam edeceğiz.

  • görüntülenme 236 Görüntüleme
  • tarih 29-07-2020
paletçi

Paletci.com.tr

Her çeşit palet alınır-satılır. İhtiyacınıza göre özel boyutlarda palet üretimi yapılır. Yaşam alanınızı isteğinize göre yeniden tasarlamanız için istenilen boyutlarda palet tasarımları yapabiliriz.

İletişim: 0 (532) 679 05 01 - (Eposta: iletisimpaletci.com.tr)