Bahçelievler Palet


Paletçi firması Bahçelievler Palet olarak ikinci el palet alım ve satımı yapmaktayız. Günümüzde ürün taşımacılığında kullanılan tahta paletler, tüm fabrikaların en önemli ürünüdür. Ürünler taşınırken paletlerin üzerine konur ve bu biçimde tonlarca ağırlık kolaylıkla tanışabilir. İnsan gücünün yeterli olmadığı ağır ürünlerde palet yardımı ile basitçe ve hızlı bir şekilde taşıma yapılabilir. Bu sayede onlarca insanın uzun vadede gerçekleştireceği işi tek bir palet yardımı ile birkaç dakikada yapmak mümkün.

Ürünleri taşırken kullanılan paletler kullanım sonrasında yıpranır, eskir ve hatta kırılabilir. Biz Paletci.com.tr olarak eskiyen bu tahta paletleri siz kıymetli müşterilerimizden satın alıyoruz. Kullandığınız ikinci el paletleri hemen anında ve nakit olarak satmak için bizlerle iletişim kurabilirsiniz: (0 532 679 05 01)

Bahçelievler palet firmamızla iletişime geçip satışını yapmak arzu ettiğiniz ikinci el palet ürünleri için hemen arayabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bahçelievler 2. El Palet

İkinci el palet alışının bu kadar çok olmasının sebebi, ikinci el paletlerin sıfır paletlerle bütünüyle aynı görevi görüyor olması ve ikinci el palet fiyatının sıfır palet fiyatına göre daha uygun olmasıdır. Birçok fabrika, iş yeri, mağaza ve dükkan, gereksinimleri doğrultusunda sıfır palet satın alıyor. Satın alınan sıfır paletler ilk kullanım sonrasında ikinci el palet kategorisine girer ve bu paletler, ikinci el olarak paletçilere satılmaktadır. Bahçelievler ikinci el palet ihtiyacı yeterli düzeydedir ve Bahçelievler'de satışını yapmak arzu ettiğiniz ikinci el paletler için bizlerle hemen iletişim kurabilirsiniz: (0 532 679 05 01)

Biz, Paletci.com.tr olarak ikinci el paletleri anında nakit ödeme yaparak satın alıyoruz. Satın almış olduğumuz ikinci el paletler, sağlamlığına ve ebatlarına göre ayrılıyor. Ayrılan bu paletler paletçi uzmanlarımızca gözden geçirilip bazı testlere tutuluyor ve eskimiş, kırılmış parçalar paletten çıkarılarak yerlerine yeni tahtalar çakılıyor. Bu sayede kullanımı mümkün olmayan paletler yeniden kullanılabilir ve nakliyatta kullanılabilir duruma getiriliyor. Palet tamiri, emek isteyen ve uğraştırıcı bir iştir. Paletçi firmamız 60 yılı aşkın süredir edindiği tecrübelerle 2. El palet alım-satım konusunda herhangi bir sorun yaşamamaktadır. Şirket referansımız bizzat ürettiğimiz ürünlerdir.

İkinci el palet kullanımının diğer bir yararı da çevre dostu olmasıdır. Ağaçların kesilip üretilen sıfır paletler, ürün taşımasında kullanılmasının ardından ikinci el palet haline gelir ve paletçi olarak biz bu paletleri satın alıp yeniden kullanıma sunarız. Bu sayede tahta palet ömrünü uzatmanın yanında, yeni palet üretmek için kesilmesi gerekli olan ağaç sayısı da oldukça azalmaktadır. Çevreyi muhafaza etmeye özen gösteren firmamız bu konuya detaylıca dikkat ediyor. Çünkü üretilmiş paletlerin her bir parçasından yararlanıp palet ömrünü uzatmanın çevreci bir davranış olduğuna inanıyoruz.

Bahçelievler İkinci El Palet Alan Yerler

İkinci el palet satışında palet alan yerler, bu sektörde pek çok paleti toplayıp, tamir edip, yeniden kullanıma sunmaktadır. Paletci.com.tr olarak biz de palet alan yerlerden birisiyiz. İstanbul'da pek çok yerde palet alan yerler bulmak normal koşullarda zordur. Birçok kişi sahibi olduğu paletleri satmak istediğinde bu paletlere bir alıcı bulması kolay değildir ve paletleri parçalayıp odun ya da hurda gibi şeyler yapmak mecburiyetinde kalabilir. Ancak böyle yapılmasına gerek yok. Satmak arzu ettiğiniz her çeşit 2.El palet için hemen bizi arayıp yüksek fiyat teklifi alabilirsiniz. Palet alışı ve satışı konusunda hem satıcının hem de müşterinin memnun kalacağı ticaretler hayata geçirmek şirket politikalarımızdan biridir.

2. El palet alımı yapan paletçiler arasında Bahçelievler bölgesinde ve İstanbul'un tüm bölgelerinde iş yapan paletçi şirketlerinden birisiyiz. Gezici paletçi araçlarımız sayesinde pek çok fabrikaya, firmalara, şirketlere, iş yerlerine ve depolara ulaşabilmekteyiz. Tek yapmanız gerekli olan hemen bizlerle iletişime geçip ikinci el paletleriniz için fiyat almak: (0 532 679 05 01)

Paletci.com.tr olarak Bahçelievler palet olarak sizlere en iyi hizmeti sunmayı sürdüreceğiz.

  • görüntülenme 274 Görüntüleme
  • tarih 30-07-2020
paletçi

Paletci.com.tr

Her çeşit palet alınır-satılır. İhtiyacınıza göre özel boyutlarda palet üretimi yapılır. Yaşam alanınızı isteğinize göre yeniden tasarlamanız için istenilen boyutlarda palet tasarımları yapabiliriz.

İletişim: 0 (532) 679 05 01 - (Eposta: iletisimpaletci.com.tr)