Bahçeşehir İkinci El Palet


Sanayi alanlarında ve özellikle fabrikalarda palet kullanımı çok yüksek seviyelerdir. Çünkü ürünleri kaldırıp kamyonlara veya tırlara yüklemek için palet kullanmak mecburidir. Birkaç insanın uzun sürelerde yapacağı taşıma işini tek bir palet kullanarak birkaç dakikada yapmak mümkün. Bahçeşehir ikinci el palet alanlar olarak bütün bu fabrikalar ve özel palet sahiplerinin ellerinde bulunan paletini anında ödeme yaparak satın alıyoruz. İstanbul ikinci el palet alımında etkili ve devamlılık sağlayan hizmetimiz sayesinde paletçi firmamız, müşterilerimizin sürekli tercih sebebidir. Firmamız genel olarak aynı gün, belirtilen adresten palet alımı sağlamaktadır. Kullanıldıktan sonra depolara kaldırılan paletler, taşıma işlerinde kullanılan paletler, gıda depoları veya tekstil depolarında kullanılan tüm palet ürünlerini satın alıyoruz.

Bahçeşehir 2. El Palet Alan Yerler

Her ne kadar Bahçeşehir ilçesinde paletçi bulmak zor olsa da İstanbul'da geniş kapsamlı hizmet vermediğimiz için tüm palet alım-satım işlerinizde bizi arayabilirsiniz. İstanbul'da çok sayıda fabrika ve depo alanı bulunuyor. Ancak her zaman paletçi bulmak bir hayli zor olabiliyor. Paletci.com.tr firmamızın İstanbul ilçelerinde gezen ve mobil hizmet sağlayan ekiplerimiz sayesinde herhangi bir yer ayırt etmeden müşterilerimize ulaşabiliyoruz. Satmak istediğiniz paletler için firmamıza telefonla ulaşmanız yeterlidir. Bahçeşehir ikinci el palet alımlarında bulunduğunuz konuma gelerek mevcut paletleri inceliyoruz ve fiyat teklifimizi müşterimize sunuyoruz. Bu fiyattan müşteri memnun kalırsa anında nakit ödeme yaparak paletleri araçlarımıza yüklüyoruz. Ahşap palet, euro palet, tahta palet ve tüm ölçülerdeki paletleri alıyoruz. Satış yapmayı planladığınız ürünleriniz için 2020 yılında ikinci el palet fiyatları için en yüksek fiyat teklifi veriyoruz.

Bahçeşehir Paletçi

Paletci.com.tr, İstanbul Avrupa yakasında en çok yaygın hizmeti sunan paletçilerden biridir. Üretim ve ulaşım kapasitemiz son derece yüksektir. Satmak istediğiniz her çeşit paletlerde alım yapıyoruz. Siz değerli müşterilerimizi ilanlarla ve diğer satış yöntemleriyle uğraştırmadan hızlı ve iki tarafın da memnun kalacağı şekilde çözüm üretiyoruz. Bahçeşehir ikinci el palet alım satım işlerinde hızlı çözümler için Paletci.com.tr ekibimize ulaşabilirsiniz. Paletçi firmamız müşterinin görüşlerini en ön planda tutmaya devam etmektedir.

  • görüntülenme 161 Görüntüleme
  • tarih 22-06-2020
paletçi

Paletci.com.tr

Her çeşit palet alınır-satılır. İhtiyacınıza göre özel boyutlarda palet üretimi yapılır. Yaşam alanınızı isteğinize göre yeniden tasarlamanız için istenilen boyutlarda palet tasarımları yapabiliriz.

İletişim: 0 (532) 679 05 01 - (Eposta: iletisimpaletci.com.tr)