Bakırköy Palet


Paletçi firmamız Bakırköy Palet olarak ikinci el palet alım ve satımı yapıyoruz. Günümüzde sayıca fazla ürünlerin taşınmasında kullanılan tahta paletler, tüm fabrikaların en gerekli ürünlerinin başında gelir. Ürünler ve mallar taşınırken paletlerin üzerine koyulur ve bu şekilde çok büyük ağırlık kolay bir şekilde tanışabilir. İnsan kuvvetinin yetmediği zamanlarda ağır ürünler, palet yardımı ile basitçe ve hızlı bir biçimde taşınabilmektedir. Bu sayede birçok işçinin uzun sürelerde gerçekleştireceği işi, bir tek palet yardımı ile birkaç dakikada yapmak mümkündür.

Ürünleri taşırken kullanılan paletler kullanma sonrasında yıpranır ve çoğu zaman birçok bölgesi kırılabilir. Biz Paletci.com.tr olarak eskimiş bu tahta paletleri siz müşterilerimizden satın alıyoruz. Kullandığınız 2. el paletleri nakit olarak satmak için bizlerle iletişim kurabilirsiniz: (0 532 679 05 01)

Bakırköy palet firmamızla iletişime geçip satışının yapılmasını istediğiniz ikinci el palet ürünleri için hemen arayabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz: (0 532 679 05 01)

Bakırköy 2. El Palet

İkinci el palet alışının bu kadar çok olmasının bir nedeni de şudur: 2.el paletler, sıfır paletlerle aynı görevi görüyor ve ikinci el palet fiyatları, sıfır palet fiyatlarına göre daha uygundur. Birçok fabrika, iş yeri, mağaza ve dükkan, gereksinimleri doğrultusunda sıfır palet satın alabiliyor. Satın alınan sıfır paletler birinci kullanım sonrasında ikinci el palet kategorisine düşüyor ve bu paletler, ikinci el olarak paletçilere satılıyor. Bakırköy ikinci el palet firmamız ihtiyacınız doğrultusunda her türlü boyutta ve ebatta palet üretebilmektedir. Ayrıca Bakırköy'de satışını yapmayı düşündüğünüz ikinci el paletler için bizlerle hemen iletişim kurabilirsiniz: (0 532 679 05 01)

Biz, Paletci.com.tr olarak ikinci el paletleri anında ödeme yaparak satın alıyoruz. Satın alacağımız ikinci el paletler, sağlamlığına ve ebatlarına göre ayrılıyor. Aldığımız ve ayırdığımız paletler, paletçi uzmanlarımız tarafından gözden geçirilip birkaç teste göre değerlendiriliyor. Daha sonra eskiyen, kırılan parçalar paletten çıkarılarak yerlerine yeni çivilerle yeni tahtalar çakılıyor. Bu sayede tekrar kullanması mümkün olmayan paletler yeniden kullanılabilir ve nakliyatta iş görür duruma getiriliyor. Palet tamiri, emek isteyen ve oldukça uğraştırıcı bir iştir. İnsan gücünün yanı sıra ince detaylara dikkat etmek gerekir. Paletçi firmamız 60 yılı aşkın süredir kazanmış olduğu tecrübelerle 2. El palet alım-satım sektörünce hiçbir bir sorun yaşamamaktadır. Şirket referansımız, ürettiğimiz ürünlerdir.

İkinci el palet kullanımının diğer bir yararı da çevreye duyarlı olmasıdır. Ağaçlardan kesilip üretilen sıfır paletler, ürün taşımasında kullanılmasından sonra ikinci el palet haline gelir. Paletçi olarak biz bu paletleri nakit ödeme yaparak anında satın alıp yeniden kullanıma sunarız. Bunun sonucunda tahta palet ömrü uzar ve yeni palet üretmek için kesilmesi düşünülen ağaç sayısı da oldukça azalır. Çevreyi korumaya çok özen gösteren firmamız bu konuya da çok yakından ilgi gösteriyor. Çünkü üretilmiş paletlerin her bir parçasından yararlanıp palet ömrünü uzatmanın ve yeni ağaç kesimlerinin sayısını azaltmanın çevreci bir davranış olduğuna inanıyoruz.

Bakırköy İkinci El Palet Alan Yerler

İkinci el palet satışında palet alan yerler, pek çok paleti toplayıp, tamir edip, yeniden kullanıma sunarlar. Paletci.com.tr olarak biz de palet alan yerlerden birisiyiz. İstanbul'da pek çok yerde palet alan yerler bulmak bazı zamanlarda zor olabiliyor. Birçok kişi paletlerini satmak istediğinde bu paletlere hemen bir alıcı bulamaz ve paletleri parçalayıp odun ya da hurda gibi kâr getirmeyen ürünler yapmak mecburiyetinde kalabilir. Ancak kullanmadığınız paletleri hurdaya ayırmanıza gerek yok. Satmayı düşündüğünüz her çeşit 2.El palet için hemen bizi arayıp piyasa değerinden daha yüksek fiyat teklifi alabilirsiniz. Palet alışı ve satışı konusunda hem satıcının hem de müşterinin memnun olacağı ticaretler hayata geçirmek şirket politikalarımızdan birisidir.

2. El palet alımı yapan paletçiler arasında, Bakırköy ilçesinde ve İstanbul'un hemen hemen tüm ilçelerinde iş yapan paletçi şirketlerinden birisiyiz. Gezici paletçi araçlarımızla pek çok fabrikaya, firmalara, şirketlere, iş yerlerine ve depolara ulaşıyoruz. Tek yapmanız gerekli olan hemen bizimle iletişime geçmeniz ve ikinci el paletleriniz için fiyat almanızdır: (0 532 679 05 01)

Paletci.com.tr olarak Bakırköy palet olarak sizlere en iyi hizmeti sunmayı sürdüreceğiz.

  • görüntülenme 214 Görüntüleme
  • tarih 31-07-2020
paletçi

Paletci.com.tr

Her çeşit palet alınır-satılır. İhtiyacınıza göre özel boyutlarda palet üretimi yapılır. Yaşam alanınızı isteğinize göre yeniden tasarlamanız için istenilen boyutlarda palet tasarımları yapabiliriz.

İletişim: 0 (532) 679 05 01 - (Eposta: iletisimpaletci.com.tr)