Başakşehir Palet


Başakşehir Palet (0532 679 05 01), İstanbul'da palet alım-satım işi yapan bir paletçi şirketidir. Her türlü ahşap palet, tahta palet, euro palet, plastik palet ve özel boyutlarda palet üretimi, alımı ve satımı yapmaktadır. Başakşehir Palet olarak siz müşterilerimizin satmaya çalıştığı paletleri sizden piyasa değerinde yüksek fiyatlarda satın alıyoruz. Hemen elinizdeki paletleri değerinde satmak için bize ulaşabilirsiniz: 0 (532) 679 05 01

İstanbul'un Başakşehir ilçesinde diğer bazı illere kıyasla paletçi bulmak bazen zor olabiliyor. Ancak biz tüm İstanbul'da hizmet veren bir paletçi firması olduğumuz için Başakşehir Palet olarak bu ilçemizde de palet alım satım hizmetimiz mevcuttur. İstediğiniz boyutlarda ve ebatlarda palet ihtiyacınızı hemen bize ulaşarak giderebilirsiniz. Ayrıca palet alımı da yapıyoruz. Elinizdeki tüm boyutlu, boyutsuz paletler için firmamızı arayıp yüksek fiyatlarda teklif alabilirsiniz. Zaman kaybını önlemek amacıyla WhatsApp hizmetimiz bulunmaktadır. WhatsApp üzerinden elinizde bulunan paletlerin resimlerini bize ulaştırıp anında fiyat teklifi alabilirsiniz. Paletçi WhatsApp hizmetimizi günün 24 saati hiç çekinmeden kullanabilirsiniz.

Başakşehir Paletçiler

Başakşehir Palet firmamızın genel merkezi İstanbul'un Başakşehir ilçesindedir. Tüm İstanbul ilçelerine palet alış satış hizmetimiz olmasına karşın firmamızın merkezinin Başakşehir'de olması, ulaşım açısından hem siz müşterilerimize hem de bizlere zaman kazandırmaktadır. Ancak tüm İstanbul geneline paletçi hizmetimiz vardır. Gezici paletçi araçlarımız sayesinde her ilçeye bir telefon kadar yakınız. Hemen palet almak veya palet satmak için bizi arayıp bilgi alabilirsiniz: 0 (532) 679 05 01

Başakşehir Palet firmamız işini özenle yapmaktadır. Yılların verdiği tecrübe sayesinde paletçi ustalarımız her palete ayrı ayrı detaylı inceleme ve uğraş sonucu ortaya en güzel ürünü çıkarmaktadır. Palet ihtiyacınızı karşılamak için veya palet satmak için bizleri hiç düşünmeden arayabilirsiniz: 0 (532) 679 05 01

Başakşehir İkinci El Palet Alanlar

Başakşehir'de bulunan firmamız ikinci el palet alımı yapmaktadır. Satmayı düşündüğünüz paletleri bize ulaşıp oldukça yüksek fiyatlardan teklif alıp satışını gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca atık hale gelen, kullanmadığınız, çöp olarak nitelendirdiğiniz hurda paletlerinizi de WhatsApp aracılığıyla bize gönderebilirsiniz. Hurda paletleriniz için fiyat değerlendirmesi yapabiliriz.

Paletci.com.tr olarak her türlü ikinci el palet alımı satımı yapıyoruz. Daha hızlı değerlendirme ve zaman kaybı yaşamamak adına elinizde bulunan paletlerin fotoğraflarını çekip WhatsApp üzerinden bize ikinci el palet fotoğraflarını gönderebilirsiniz. Hemen hızlı bir değerlendirme ile birkaç dakika içinde sizlere yüksek fiyatlardan fiyat teklifi yapabiliriz.

Başakşehir Euro Palet Fiyatları

Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere tüm dünyada en çok kullanılan palet türü olan Euro Palet alım-satım işi yapıyoruz. Euro paletler, standart ahşap veya tahta paletlere göre daha kalın tahtalıdır ve daha dayanıklıdır. Genel itibariyle boyutları 80x120 Euro Palet olarak belirlenmiştir. Ancak 100x120 Euro Palet, 60x80 Euro Palet gibi farklı boyutlarda da Euro Palet çeşitleri vardır. Başakşehir Euro Palet firması olarak her türlü euro palet ürünlerinizi satın alıyoruz. Ayrıca euro palet ihtiyacınız varsa firmamızı arayıp istediğiniz adette euro palet temini gerçekleştirebiliriz.

Euro palet fiyatları piyasaya göre değişkenlik gösterebilir. Bu makalenin yazıldığı tarihten sonran fiyatlarda değişme olabileceği için sizleri yanıltmamak adına son güncel euro palet fiyatları konusunda Paletci.com.tr paletçi firmamızı (0 532 679 05 01) telefon numaramızdan arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

  • görüntülenme 199 Görüntüleme
  • tarih 01-08-2020
paletçi

Paletci.com.tr

Her çeşit palet alınır-satılır. İhtiyacınıza göre özel boyutlarda palet üretimi yapılır. Yaşam alanınızı isteğinize göre yeniden tasarlamanız için istenilen boyutlarda palet tasarımları yapabiliriz.

İletişim: 0 (532) 679 05 01 - (Eposta: iletisimpaletci.com.tr)