Bayrampaşa Palet


Bayrampaşa Palet (0532 679 05 01), İstanbul'da palet alışı ve satışı yapan bir paletçi firmalarından biridir. Her türlü palet; ahşap & tahta palet, euro palet, plastik palet ve özel üretim palet alımı ve satımı yapmaktadır. Bayrampaşa Palet olarak satmaya çalıştığınız paletleri sizden piyasa değerinde satın alıyoruz. Elinizdeki paletleri hızlı şekilde değerinde satmak için bizi arayınız: 0 (532) 679 05 01

Palet ihtiyacı olan kişiler veya palet satmak isteyen kişiler, İstanbul'un Bayrampaşa ilçesinde, diğer İstanbul ilçelerine göre paletçi bulma konusunda zorlanabiliyor. Fakat biz Paletci.com.tr olarak tüm İstanbul'da hizmet veren bir paletçi şirketi olduğumuzdan Bayrampaşa Palet olarak bu ilçemizde de palet alma satma hizmeti veriyoruz. İstediğiniz boyutlarda paletler için hemen bize ulaşıp isteğinize göre palet alım ve satımı yapabilirsiniz. Elinizdeki tüm boyutlardaki paletler için paletçi şirketimizi arayıp değerini düşürmeden fiyat teklifi alabilirsiniz. Zaman kaybından kaçınmak için WhatsApp hizmetimiz bulunmaktadır. WhatsApp üzerinden bize ulaşıp elinizde bulunan her türlü paletlerin resimlerini bize ulaştırabilirsiniz. Uzmanlarımız tarafından kısa birkaç dakikalık değerlendirme sonrasında anında fiyat teklifi alabilirsiniz. Paletçi WhatsApp hizmetimizi 7/24 hiç çekinmeden kullanabilirsiniz.

Bayrampaşa Paletçiler

Bayrampaşa Palet firmamızın genel merkezi Bayrampaşa'da olmamasına rağmen gezici paletçi araçlarımız sayesinde hemen her ilçeye anında ulaşım yapabiliyoruz. Tüm İstanbul ilçelerine palet alış satış hizmetimiz olmasına karşın firmamızın merkezinin farklı bir ilçede olması herhangi bir zaman kaybı yaşatmamaktadır. Tüm İstanbul genelinde paletçi hizmetimiz vardır. Gezici paletçi araçlarımızla her ilçeye bir telefon kadar yakınız. Hemen palet almak veya palet satmak için bizi arayınız ve bilgi alınız: 0 (532) 679 05 01

Bayrampaşa Palet firmamız işine özen gösteren paletçi ustalarımız tarafından çalışmaktadır. Yılların getirdiği tecrübeyle paletçi ustalarımız her palet için detaylı inceleme yapmaktadır. Bu inceleme sonucunda ortaya en güzel ve kusursuz tahta paletleri çıkarmaktadır. Palet ihtiyaçlarınız için veya palet satımı yapmak için bizleri hiç düşünmeden arayınız: 0 (532) 679 05 01

Bayrampaşa İkinci El Palet Alanlar

Bayrampaşa'de bulunan firmamızla ikinci el palet alımı da yapıyoruz. Satacağınız paletleri bize ulaşıp değerinde fiyatlarla teklif alıp hemen satışını gerçekleştirebilirsiniz. Bunu haricinde atık haldeki paletleriniz, kullanmadığınız, deponuzda duran hurda paletlerinizin resimlerini çekip WhatsApp'tan bize gönderebilirsiniz. Hurda paletleriniz için ayrı bir fiyat değerlendirmesi yapabiliriz.

Paletci.com.tr olarak her çeşit ikinci el palet alım satım hizmeti sağlıyoruz. Daha hızlı değerlendirme ve zamandan tasarruf etmek için elinizdeki tüm paletlerin fotoğraflarını, WhatsApp'tan bize gönderebilirsiniz. İkinci el paletleriniz için hızlıca değerlendirmeyle birkaç dakika içinde yüksek fiyatlardan fiyat teklifi yapıyoruz.
Bayrampaşa Euro Palet Fiyatları
Avrupa ülkelerinde ve genel anlamda tüm dünyada en çok kullanılan palet çeşidi Euro Palettir. Euro paletler, standart ahşap & tahta paletlere göre daha kalın tahtalardan üretilir ve standart paletlere göre daha dayanıklıdır. Genel standart boyutu 80x120 Euro Palet olarak belirlenmiştir. Bunun dışında 100x120 Euro Palet, 60x80 Euro Palet gibi farklı boyutlarda da Euro Palet çeşitleri bulunmaktadır. Bayrampaşa Euro Palet firması olarak her çeşit farklı boyutlardaki euro palet ürünlerinizi satın alıyoruz. Ayrıca euro palet ihtiyacınız olduğu takdirde firmamızı arayıp istediğiniz sayıda euro palet satışı yapabiliriz.

Euro palet fiyatları güncel piyasa koşullarına göre değişkenlik gösterebilir. Bu makalenin yazıldığı tarihten sonran euro palet fiyatları değişime uğrayabileceği için siz değerli müşterilerimizi yanıltmamak için son güncel euro palet fiyatları konusunda Paletci.com.tr paletçi şirketimizi (0 532 679 05 01) nolu telefon numaramızdan arayıp detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

  • görüntülenme 163 Görüntüleme
  • tarih 02-08-2020
paletçi

Paletci.com.tr

Her çeşit palet alınır-satılır. İhtiyacınıza göre özel boyutlarda palet üretimi yapılır. Yaşam alanınızı isteğinize göre yeniden tasarlamanız için istenilen boyutlarda palet tasarımları yapabiliriz.

İletişim: 0 (532) 679 05 01 - (Eposta: iletisimpaletci.com.tr)