Beylikdüzü İkinci El Palet


Beylikdüzü ikinci el palet (0532 679 05 01) hakkında: Lojistik firmalarının olmazsa olmaz ürünü ahşap paletlerdir. Çünkü yükleri forklift aracılığıyla kolayca taşımak için ürünlerin altına önceden tahta palet yerleştirilmesi gerekiyor. Daha sonra da ürünlerin bu paletin üzerine eklenmesi gereklidir. Bunun sebebi ise forklift çatalının paletin açık yerlerinden girerek yükü kaldırabilmesine olanak sağlamasıdır. Paletci.com.tr olarak daha önceden kullandığınız paletleri satın alıp anında ve yerinde nakit ödeme yapıyoruz.

Elinizde fazlalık olan ve gereksiz yer kapladığını düşündüğünüz ahşap paletleri bize satabilirsiniz. Beylikdüzü 2.el palet alanlar olarak bu paletleri hızlıca ve aynı gün teslim alabiliriz.

Beylikdüzü 2. El Palet

İkinci el palet ürünlerinin rağbet görmesinin sebebi, sıfır palet fiyatının yüksek olması ve sıfır paletle hemen hemen aynı işlevi görüyor olmasıdır. Birçok fabrika ihtiyaçları doğrultusunda sıfır palet satın alıyor ve bu paletleri kullanıp ikinci el olarak paletçilere satıyor. Beylikdüzü ikinci el palet miktarı da hatrı sayılır bir düzeydedir ve satmayı planladığınız paletler için bizi arayabilirsiniz: 0 (532) 679 05 01

Paletci.com.tr olarak ikinci el paletleri satın alıyoruz ve bu paletlerin kullanılmayacak hale gelen tahta parçalarını çıkarıp yerlerine yeni sağlam tahtalar çakarak tekrar kullanılabilir hale getiriyoruz. Palet işi uğraştırıcı ve emek isteyen bir iştir. Paletçi firmamız 60 yılı aşkın süredir kazandığı tecrübelerle 2. el palet ihtiyacı konusunda herhangi bir sorun yaşamamaktadır. Referansımız bizzat ürünlerimizdir.

İkinci el palet kullanımının başka bir faydası da doğa dostu olmasıdır. Kesilen ağaçlardan üretilen sıfır paletler kullanıldıktan sonra ikinci el palet haline gelir ve paletçi firmamız bu paletleri satın alarak yeniden kullanıma sunmaktadır. Böylelikle tahta palet ömrünü uzatmanın yanı sıra yeni palet yapmak için kesilecek ağaç sayısı da azalmaktadır. Çevreyi koruyan firmamız bu hususa özellikle dikkat etmektedir. Çünkü paletlerin her bir parçasından faydalanıp palet ömrünü uzatmanın çevreci bir davranış olduğunu düşünüyoruz.

Beylikdüzü Palet Alan Yerler

Paletci.com.tr olarak palet alan yerlerden biriyiz. İstanbul'da birçok yerde palet alan yerler bulmak kolay değildir. Birçok insan elindeki paletleri satmak istediğinde alıcı bir paletçi bulamaz ve bu paletleri parçalayıp odun yapmak zorunda kalabiliyor. Artık böyle yapmanıza gerek yok. Sahip olduğunuz, satışını gerçekleştirmek istediğiniz 2.el paletleri satmak istiyorsanız hemen bizi arayıp paletler için fiyat teklifi alabilirsiniz. Palet alım-satım konusunda iki tarafın da memnun kalacağı ticaretler gerçekleştirmek en büyük amaçlarımızdan birisidir.

2. el palet alımı yapan firmalar arasında Beylikdüzü bölgesinde en memnun kalacağınız paletçi firmalarından biriyiz. Gezici ekiplerimiz sayesinde birçok fabrikaya, iş yerine veya depolara ulaşabilmekteyiz. Tek yapmanız gereken hemen bizi arayıp ikinci el paletleriniz için fiyat teklifi almak.

Paletci.com.tr olarak Beylikdüzü ikinci el palet alanlar olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya devam edeceğiz: 0 (532) 679 05 01

  • görüntülenme 183 Görüntüleme
  • tarih 19-06-2020
paletçi

Paletci.com.tr

Her çeşit palet alınır-satılır. İhtiyacınıza göre özel boyutlarda palet üretimi yapılır. Yaşam alanınızı isteğinize göre yeniden tasarlamanız için istenilen boyutlarda palet tasarımları yapabiliriz.

İletişim: 0 (532) 679 05 01 - (Eposta: iletisimpaletci.com.tr)