Beyoğlu Palet


Beyoğlu Palet (0532 679 05 01), her türlü ikinci el palet alım-satım işi yapan bir paletçi şirketidir. Her türlü ahşap palet, tahta palet, euro palet, plastik palet ve özel boyutlarda palet üretimi, alımı ve satımı yapmaktadır. Beyoğlu Palet olarak siz müşterilerimizin satmaya çalışmakta olduğu paletleri sizden piyasa değerinde yüksek fiyatlarda satın alıyoruz. Hemen elinizde bulunan paletleri değerinde satmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz: 0 (532) 679 05 01

İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde diğer bazı illere kıyasla paletçi bulmak kimi zaman zor olabiliyor. Ancak biz Paletci.com.tr olarak tüm İstanbul'da hizmet sunan bir paletçi firması olduğumuzdan ötürü Beyoğlu Palet olarak Beyoğlu'nda da palet alım satım hizmetimiz mevcuttur. İstediğiniz boyutlarda ve ebatlarda palet ihtiyacınızı hemen bizlere telefon numaramızdan ulaşarak giderebilirsiniz. Bunun haricinde palet alımı da yapıyoruz. Elinizdeki tüm boyutlu ve boyutsuz her türlü palet için firmamızı arayıp yüksek fiyat teklifi alabilirsiniz. Zaman kaybını önlemek amacı ile WhatsApp hizmetimiz bulunur. WhatsApp üzerinden elinizdeki paletlerin görsellerini bizlere ulaştırıp anında fiyat teklifi alabilirsiniz. Paletçi WhatsApp hizmetimizi günün 24 saati hiç çekinmeden kullanabilirsiniz.

Beyoğlu Paletçiler

Beyoğlu Palet firmamızın genel merkezi Beyoğlu'da değildir. Fakat firmamız İstanbul'un Anadolu ve Avrupa Yakası'ndaki tüm ilçelerine palet hizmeti verebilmektedir. Paletçi firmamıza ait gezici kamyonlar sayesinde tüm ilçelere yalnızca bir telefon kadar uzağız. Yani tüm İstanbul geneline paletçi hizmetimiz verebilme kapasitesine sahibiz. Gezici paletçi araçlarımız bulunduğunuz ilçeye ve bölgeye kısa sürelerde ulaşabilmektedir. Hemen palet tiacreti gerçekleştirmek için bizi arayıp kapsamlı bilgi alabilirsiniz: 0 (532) 679 05 01

Beyoğlu Palet firmamız işini itinayla ve özen göstererek yapmaktadır. Yılların vermiş olduğu deneyim sayesinde paletçi ustalarımız her palete ayrı ayrı detaylı inceleme ve uğraşlar sarfetmektedir. Bunun sonucunda paletçi ustalarımız ortaya en güzel ürünü çıkarmaktadır. Palet ihtiyacınızı karşılayabilmek için ya da palet satmak için bizleri hiç düşünmeden arayabilirsiniz: 0 (532) 679 05 01

Beyoğlu İkinci El Palet Alanlar

Beyoğlu'de bulunan firmamız 2. el palet alımı yapmaktadır. Satmayı düşündüğünüz paletleri bizlere ulaşıp bir hayli yüksek fiyatlardan teklif alıp satışını gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca atık hale gelen, kullanmadığınız, çöp olarak nitelendirdiğiniz hurda paletlerinizi de WhatsApp bizlere gönderebilirsiniz. Hurda paletleriniz için fiyat değerlendirmesi yapabiliriz.

Paletci.com.tr olarak her çeşit 2. el palet alımı satımı yapıyoruz. Daha çabuk değerlendirme ve zaman kaybı yaşamamak adına elinizdeki paletlerin görsellerini çekip WhatsApp üzerinden bizlere 2. el palet görsellerini gönderebilirsiniz. Hemen çabuk bir değerlendirme ile birkaç dakika içinde sizlere yüksek fiyatlardan fiyat teklifi yapabiliriz.

Beyoğlu Euro Palet Fiyatları

Avrupa ülkelerinin en çok kullandığı palet türü olan euro palet alım-satım işi yapıyoruz. Euro paletler, standart ahşap ya da tahta paletlere göre daha kalın tahtalıdır ve daha mukavemetlidir. Genel itibariyle boyutları 80x120 Euro Palet olarak belirlenmiştir. Ancak 100x120 Euro Palet, 60x80 Euro Palet gibi farklı boyutlarda da Euro Palet çeşitleri vardır. Beyoğlu Euro Palet firması olarak her çeşit euro palet ürünlerinizi satın alıyoruz. Ayrıca euro palet ihtiyacınız var ise firmamızı arayıp arzu ettiğiniz adette euro palet temini gerçekleştirebiliriz.

Euro palet fiyatları piyasaya göre değişkenlik gösterebilir. Bu makalenin yazıldığı tarihten sonran fiyatlarda değişme olabileceği için sizleri yanıltmamak amacıyla son güncel euro palet fiyatları konusunda Paletci.com.tr paletçi firmamızı (0 532 679 05 01) telefon numaramızdan arayıp ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

  • görüntülenme 210 Görüntüleme
  • tarih 04-08-2020
paletçi

Paletci.com.tr

Her çeşit palet alınır-satılır. İhtiyacınıza göre özel boyutlarda palet üretimi yapılır. Yaşam alanınızı isteğinize göre yeniden tasarlamanız için istenilen boyutlarda palet tasarımları yapabiliriz.

İletişim: 0 (532) 679 05 01 - (Eposta: iletisimpaletci.com.tr)