Covid-19 Hakkında Euro Palet Güncellemesi


COVID-19'un mevcut durumu hakkında EPAL (Euro Palet) güncellemesi: COVID-19 sorunu, günlük işimizi, özel hayatımızı giderek daha fazla belirlemektedir ve sosyal ilişkilerimiz üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Bu nedenle, bu zor dönemde birlik halinde kalmak, çevremizdeki nesli tükenmekte olan insanları korumak, ihtiyatlı ve dayanışma içinde hareket etmek daha da önemlidir.

Avrupa Palet Birliği eV (EPAL), 30'dan fazla ülkede faaliyet gösteriyor ve Çin'deki çalışanlarımız ve lisans sahiplerimiz hastalıktan çeşitli şekillerde etkilendiğinden, Aralık 2019'un başından beri COVID-19'un etkileriyle karşı karşıya. bazıları hala. Çin'de, ilgili tüm taraflarla mutabık kalarak hızlı ve temkinli tepki verdik. Ve şu anda Avrupa'da karşı karşıya olduğumuz yeni duruma uygun şekilde yanıt vermeyi öğrendik.

EPAL lisans sahiplerinin, denetim şirketlerinin çalışanlarının ve yerel personelimizin sağlığı en önemli önceliktir. Çalışanlarımızın bir kısmı kısmen merkez ofiste çalışıyor, etkinliklere, ticari fuarlara ve yönetim kurulu toplantılarına katılımlar iptal ediliyor, erteleniyor veya video konferans ile gerçekleştiriliyor. Milli Komitelerimiz ve Teftiş Şirketlerimiz ile işbirliği içinde farklı ülkelerdeki durumu günlük olarak yeniden değerlendiriyor ve tedbirlerimizi ona göre uyarlıyoruz.

EPAL ürünlerimizin kalite ve güvenliğini garanti altına almak ve tedarik zincirlerinin sorunsuz çalışmasını sağlamak için hem EPAL lisans sahiplerimiz hem de EPAL yük taşıyıcıları kullanıcıları için her zaman hizmetinizdeyiz.

EPAL hakkında:

Avrupa Palet Birliği eV (EPAL), dünyanın en büyük açık değişim havuzunda 600 milyonun üzerinde EPAL Euro paleti ve 20 milyon kutu paleti ile lojistik dünyasında sorunsuz bir mal akışı sağlar. EPAL yük taşıyıcılarının lisanslı üreticileri ve tamircileri çatısı altında 1991 yılında kurulan EPAL, tutarlı kalitesinden küresel olarak sorumludur. EPAL palet, sürdürülebilir şekilde yetiştirilmiş, CO2 içermeyen ahşaptan üretilir, onarılabilir ve geri dönüştürülebilir ve yüksek düzeyde bulunabilirlikleri sayesinde nakliye mesafelerini kısaltır. Kayıtlı bir dernek olarak EPAL, herhangi bir ticari çıkar ve tüm kararlarını endüstrisi, perakende ve lojistik ortaklarının çıkarları doğrultusunda alır. EPAL, otuzdan fazla ülkede, kendilerini EPAL (Euro Palet) hedeflerini uygulamaya adamış on dört Ulusal Komite tarafından temsil edilmektedir.

Euro palet talepleriniz için Paletci.com.tr firmamızla iletişime geçebilirsiniz: 0 (532) 679 05 01

  • görüntülenme 234 Görüntüleme
  • tarih 29-09-2020
paletçi

Paletci.com.tr

Her çeşit palet alınır-satılır. İhtiyacınıza göre özel boyutlarda palet üretimi yapılır. Yaşam alanınızı isteğinize göre yeniden tasarlamanız için istenilen boyutlarda palet tasarımları yapabiliriz.

İletişim: 0 (532) 679 05 01 - (Eposta: iletisimpaletci.com.tr)