Euro Palet Fiyatları (0 532 679 05 01)


Günümüz koşullarında palet alım-satım sektöründe bulunan euro palet fiyatları zaman zaman farklı fiyatlara sahip olabilmektedir. Bunun sebebi artan palet fiyatları ve piyasanın değişime uğramasıdır. Paletçi firmamızda her türlü ikinci el palet alımı ve satımı yapıyoruz. Palet alımı yaparken euro paletleri diğer paletlerden ayırıyoruz. Euro palet, Avrupa standartlarında üretilen kalın tahtalı 80x120 cm boyutlarındaki paletlere denir. Standart ahşap paletlere oranla daha kalın tahtalardan çakılır ve daha sağlamdır. Dışarıdan bakıldığında diğer tahta paletlerden belirgin derecede ayırt edilebilecek bir görüntüye sahiptir. Takozlarında; euro, epal, europal, euro palet gibi damgalar bulunmaktadır.

Bahsedilen bu özelliklerden dolayı euro palet fiyatları, normal ahşap & tahta palet fiyatlarına göre daha fazladır. Euro paletler, standart paletlere göre daha uzun ömürlüdür. Kolay kolay kırılmaz ve deforme olmaz. Paletçi firmamızda euro palet üretimi de yapmaktayız. En kaliteli euro palet ürünlerini üretmek için işinde uzman paletçi ustalarıyla çalışıyoruz.

İstanbul Euro Palet Fiyatları

İstanbul'da bulunan firmamızda euro palet satışı yapmaktayız. Euro palet fiyatları bazı zamanlarda değişebilmektedir. Bu sebepten web sitemizde euro palet fiyatları hakkında kesin ve net bir fiyat belirtmekten kaçınıyoruz. Bu makalenin yazıldığı tarihte belirteceğimiz herhangi bir fiyat, ilerleyen tarihlerde değişme ihtimali olduğundan müşterimizi yanıltmamak adına fiyat bilgi yazamıyoruz. En güncel euro palet fiyatları hakkında bilgi almak için en doğru sonuç firmamızı aramanızdır: 0 (532) 679 05 01

İkinci El Euro Palet Fiyatları

Euro paletler de standart ahşap paletler gibi ikinci el olarak alınıp satılmaktadır. Paletci.com.tr firmamızda her türlü eskimiş, kırık euro paletleri satın alıyoruz ve tamir edip ikinci el euro palet olarak yeniden piyasaya satışını gerçekleştiriyoruz. İkinci el euro palet fiyatları da sıfır euro palet fiyatlarına oranla daha uygundur. İkinci el euro paletler, sıfır euro paletlerle tamamen aynı işlevi görür. Bu nedenle birçok firma, ikinci el euro palet fiyatlarının uygun olması sebebiyle 2. el euro palet satın almaktadır. Sizin de ikinci el euro palet talepleriniz olduğunda firmamızla iletişime geçebilirsiniz. En güncel 2. el euro palet fiyatları için bizi hiç çekinmeden arayabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp hattımızdan 7/24 bize yazabilirsiniz: 0 (532) 679 05 01

  • görüntülenme 236 Görüntüleme
  • tarih 13-09-2020
paletçi

Paletci.com.tr

Her çeşit palet alınır-satılır. İhtiyacınıza göre özel boyutlarda palet üretimi yapılır. Yaşam alanınızı isteğinize göre yeniden tasarlamanız için istenilen boyutlarda palet tasarımları yapabiliriz.

İletişim: 0 (532) 679 05 01 - (Eposta: iletisimpaletci.com.tr)