Hurda Palet Fiyatları


Lojistik sistemlerin olmazsa olmaz ürünü paletler, taşımacılıkta resmen çığır açmıştır. Paletler sayesinde ürünlerin çok hızlı taşınması sağlanır. Çoğunlukta tahtadan veya ahşaptan üretilen bu paletler neredeyse dünyadaki tüm şirketlere hız kazandırmaktadır. Bu yazımızda ahşap palet, euro palet, 80x120 palet, 100x120 palet gibi çeşitleri olan paletlerin avantajlarından ve hurda palet fiyatlarından bilgiler bulunmaktadır.

Palet, ürünlerin bir yerden bir yere hızlıca taşınması için üretilen malzemedir. Çoğunlukla tahtadan üretilir ancak plastik palet, metal palet gibi çeşitleri de vardır. En çok kullanılan palet türü, 80x120cm olan paletçiler arasında "orta takoz palet" olarak bilinen paletlerdir. Sağlamlığı ile bilinen paletler, altında bulunan boşluk sayesinde forklift adı verilen bir araçla, üzerindeki ağır yüklerle beraber kolayca kaldırılabilmektedir.

2020 Palet Fiyatları Ne Kadar?

Eğer şu an kullanmadığınız kırık, eski paletleriniz varsa hurda palet fiyatları belirtilerek ikinci el palet alan şirketimize satabilirisiniz. Dünyadaki tüm fabrikalarda kesinlikle kullanılan, küçük ölçekli firmaların da tamamına yakınında kullanılan paletler, iş hayatını kolaylaştıran malzemelerin başında gelir. Çünkü birçok kişinin uzun bir sürede yapacağı taşıma işini, tek bir palet çok kısa sürede taşıyabilmektedir.

Paletlerin birden fazla avantajı bulunmaktadır. En önemli avantajı zamandan kazandırmasıdır. İnsan gücüyle yapılacak işler saatler sürerken paletler aracılığıyla bu işler dakikalar içerisinde bitirilebilir. Paletlerin ikinci bir avantajı ise ağırlığı kolaylaştırmasıdır. İnsanların kaldırmakta zorlanacağı veya kaldıramayacağı yükler, tek bir palet ve forklift veya transpalet aracılığıyla kolayca kaldırılıp kamyonlara, tırlara yüklenebilir veya başka bir yere taşınabilir. Bir forklift ve bir paletin belki 10 dakikada yapacağı işi birçok insan saatlerce süren uğraşlar sonunda ancak yapabilmektedir.

Eğer eskimiş, kırık, hurda palet satmak düşüncesindeyseniz, Paletci.com.tr olarak kullanılmayacak hale gelmiş kırık paletlerinize hurda palet fiyatı biçerek satın alabiliriz. İkinci el palet fiyatları değişkendir. Fiyatlar, paletin cinsi, kırıklık durumu, yeniden tamir edilip edilemeyeceği gibi birçok husus göze alınarak belirlenir. Bu yüzden hurda palet fiyatları çok değişkendir ve 4 Türk lirasından 100 Türk lirasına kadar çıkabilmektedir. 80×120 cm palet fiyatları da yine benzer hususlara göre değişebiliyor. Daha detaylı hurda palet fiyatı almak için hemen Paletci.com.tr sitemizle irtibata geçebilirsiniz. Hızlı iletişim için telefon numaramızı arayabilir veya Whatsapp üzerinden bize yazabilirsiniz. Hemen aşağıdaki iletişim kutusundan bize mesaj yazabilirsiniz. İstanbul içinde sürekli gezen gezici araçlarımızla bulunduğunuz yere ulaşabiliriz. Paletci.com.tr olarak yüksek kalitede hizmet vermeye devam etmekteyiz.

  • görüntülenme 135 Görüntüleme
  • tarih 17-06-2020
paletçi

Paletci.com.tr

Her çeşit palet alınır-satılır. İhtiyacınıza göre özel boyutlarda palet üretimi yapılır. Yaşam alanınızı isteğinize göre yeniden tasarlamanız için istenilen boyutlarda palet tasarımları yapabiliriz.

İletişim: 0 (532) 679 05 01 - (Eposta: iletisimpaletci.com.tr)