İkinci El Palet Alan Yerler


Tüm iş yerleri ve sanayi işletmeleri için ikinci el palet alan yerler olarak hizmet veriyoruz. Şirketinizin veya iş yerinizin artık kullanmadığı paletleri bizlere ulaşarak kolayca satışını gerçekleştirebilirsiniz. İkinci el palet alanlar olarak sizlere aynı gün hizmet sağlıyoruz ve yıl boyunca hizmetimiz devam etmektedir. Paletçi olarak ahşap palet, plastik palet ve tüm tahta palet modellerinde alım yapmaktayız. Paletlerin adeti ne kadar olursa olsun bizi arayıp fiyat teklifi alabilirsiniz. Az sayıda ve toplu şekilde palet alımı yapmaktayız.

İstanbul İkinci El Palet Alan Yerler

Birçok farklı sektörde ve işletmelerde palet kullanılmaktadır. Paletlerin neredeyse tüm şirketlerde kullanılmasından dolayı birçok palet yıpranıyor ve değiştirilmesi gerekiyor. Bu gibi durumlarda firmaların atıl hale gelen paletleri boşa çıkar ve depolarda birikmeye başlar. Paletci.com.tr olarak tüm şirket ve palet sahiplerine bu konuda sınırsız destek sağlamaktayız. İstanbul ikinci el palet alan yerler olarak paletlerinizi bulunduğunuz yerde inceliyoruz ve fiyat teklifi yapıyoruz. Yaptığımız fiyat teklifinden memnun kalırsanız anında ödeme yaparak kendi araçlarımızla paletlerinizi alıyoruz. İkinci el palet için alım kapasitesi en yüksek firmalardan biriyiz. Kurumsal hizmet sunduğumuz Paletci.com firmamızla iletişim kurup hemen palet satışını gerçekleştirin.

Tüm İkinci El Paletlerde Nakit Ödeme Yapıyoruz

2. El Ahşap Palet Alan Yerler

Ahşap palet ürünlerinde en yoğun kullanım İstanbul'dadır. Bu sebeple İstanbul'da ikinci el palet alım-satım talebi oldukça fazladır. İkinci el palet alan yerler olarak 80x120 palet, 100x120 palet, euro palet, tahta palet (ahşap palet) ürünlerinizi değerinde en iyi fiyat teklifiyle ve nakit ödeme yaparak alıyoruz. Tüm çıkma paletleri ve kullanmadığınız paletleri bizlere ulaşarak değerlendirebilirsiniz. Paletlerinizi hurdacılara satmak isterseniz fiyatlar oldukça düşük olacaktır. Sektörün lideri olan Paletci.com.tr sizlere piyasa koşullarında en iyi birim fiyatı vermektedir.

İkinci El Plastik Palet Alanlar
Plastik palet ürünleri de gıda sektörü, metal sanayi sektörü, giyim sektörü ve taşımacılık-lojistik alanında çokça tercih edilen palet çeşitleri olarak ön plandadır. İkinci el palet alan yerler olarak tüm ebatlarda plastik paletlerinizi değerinde satın alıyoruz. 2020 yılı için müşterilerimize en iyi ikinci el palet fiyatları teklifini sunuyoruz. Ahşap palet, plastik gibi paletlerinizi satmak istediğinizde bizleri mutlaka arayınız. Paletçi firmamız müşterilerin memnun kalacağı fiyatlar teklif etmektedir.

  • görüntülenme 147 Görüntüleme
  • tarih 30-06-2020
paletçi

Paletci.com.tr

Her çeşit palet alınır-satılır. İhtiyacınıza göre özel boyutlarda palet üretimi yapılır. Yaşam alanınızı isteğinize göre yeniden tasarlamanız için istenilen boyutlarda palet tasarımları yapabiliriz.

İletişim: 0 (532) 679 05 01 - (Eposta: iletisimpaletci.com.tr)