İkinci El Palet Alanlar


İstanbul İkinci el palet alanlar, palet alırken birçok niteliği gözden geçirirler. Paletci.com.tr olarak biz, elinizde bulunan her türlü paleti sizden anlaşacağımız ücretle anında satın alıyoruz. İkinci el palet satışları daha çok hurda palet olarak geçiyor. Bunun sebebi ise bir kere kullanılan tüm paletler artık ikinci el palet kategorisine düşmüştür. Peki neden bazı yerlerde ikinci el paletler, hurda palet olarak geçiyor?

Bunun sebebi şudur; Birçok şirket, ürün taşırken taşınan ürünlerin ağırlığını hesaplamadan ucuz ve yetersiz palet satın alıyor ve bu paletleri kullanıyor. Bu sebepten ürünün ağırlığı paletin kaldıracağı ağırlıktan daha fazla olduğu için ürünü taşıyan paletler kırılabiliyor. Kırılan palet yeniden kullanılamayacağından bu paletler hurda palet kategorisine giriyor.

İstanbul İkinci El Palet Alanlar

Biz Paletci.com.tr olarak ikinci el paletlerinizi sağlamlığına ve yeniden kullanılabilirliğine göre değerlendiriyoruz. Bunun sonucunda değerli müşterilerimize palete verilebilecek en üst fiyattan teklif veriyoruz. Müşterimiz de bu teklifi kabul ederse anında ve yerinde nakit ödeme yaparak ikinci el paletleri satın alıyoruz.

Paletçi uzmanlarımız satın aldığımız bu paletleri gözden geçiriyor ve kırık, yeniden kullanıma uygun olmayan, eskimiş tahta parçaları makineler yardımıyla çıkarıp yerine yeni, sağlam palet tahtaları çakıyor. Bunun sonucunda palet eskisinden daha sağlam bir yapıya bürünüyor. İşte yapılan bu iş sonrasında palet, ikinci el palet olarak yeniden satışa sunuluyor.

Paletci.com.tr şirketimiz, sattığı tüm paletlerin arkasındadır ve asla tam anlamıyla sağlam olmayan bir paleti satışa sunmaz. Ürettiğimiz her bir palet, ikinci el palet kategorisinde olmasına karşın sıfır palet sağlamlığındadır. Bu sebeptendir ki bizi tercih eden müşterilerimiz uzun yıllar bizimle çalışmaya devam etmektedir.

İkinci El Palet Alım Satımı

İkinci el palet alım satımı konusunda şirketimiz birçok tanınmış markaya, fabrikaya ve firmalara satış yapmaktadır. Ürettiğimiz paletler zorlu koşullara uzun süreler dayanmaktadır. Uzun süreler kullanım sonucunda yeniden kullanımı mümkün olmayan, oldukça eskimiş, kırılmış paletleri, değerli müşterilerimizle anlaşıp yeniden tamir etmek üzere veya sağlam kalan parçalarını ayırmak üzere satın alabiliriz.

İkinci el paletlerde tamir yaparken kullanılan çivinin boyu, kalitesi de çok önemli hususlardan biridir. Çünkü kısa boyda çakılan çiviler palet parçalarını tam birleştirmeyebilir ve ürün taşıma esnasında müşteriye büyük sorunlar yaşatabilir. Paletçi uzmanlarımız her bir paletin tüm detaylarını titizlikle kontrol etmektedir. Yıllardır en büyük referansımız, ürettiğimiz paletlerdir. Paletci.com.tr olarak müşterilerimize en sağlam ve en uygun fiyatlı paletleri sağlamaya devam ediyoruz.

  • görüntülenme 156 Görüntüleme
  • tarih 19-07-2020
paletçi

Paletci.com.tr

Her çeşit palet alınır-satılır. İhtiyacınıza göre özel boyutlarda palet üretimi yapılır. Yaşam alanınızı isteğinize göre yeniden tasarlamanız için istenilen boyutlarda palet tasarımları yapabiliriz.

İletişim: 0 (532) 679 05 01 - (Eposta: iletisimpaletci.com.tr)