İkinci El Palet Alım-Satım


Ürün taşımacılığında olmazsa olmazların başında gelen palet ihtiyacından dolayı paletçi arayışı da her geçen gün artmaktadır. Farklı sektörlerde paletin yeri ve önemi vazgeçilmezdir. Önceki yıllara göre palet çeşitliliği günümüzde fazlasıyla artmıştır. Artık her ihtiyaca göre palet üretimi yapılmaktadır. Plastik palet, ahşap palet, ağaç palet, metal palet ürünleri birçok sektörde kullanılan palet çeşitleridir. Bizler de Paletci.com.tr ekibi olarak ihtiyacınıza göre palet üretimi yapmaktayız. Sıfır palet, ikinci el palet alım-satımlarında uygun fiyat garantisi ve yüksek kaliteli hizmet vermekteyiz.

İkinci El Palet Alım Satım

Şirketimiz İstanbul'dadır. İkinci el palet alım-satımı ve isteğe göre özel boyutlarda palet üretimi yapmaktayız. Ayrıca palet tasarımları da üretiyoruz. Palet alan yerler olarak bütün sektörlerde kullanılmış ikinci el paletleri, kırık veya sağlam ayırt etmeksizin değerine satın alıyoruz. Üretim merkezleri, depolar, gıda ambarları, lojistik ve taşımacılık alanında kullanılmış olan tüm paletlerinizi hemen bizi arayarak fiyat teklifi alabilirsiniz İstanbul ve çevre bölgelerden gelen taleplere aynı gün içerisinde sizlere hizmet vermekteyiz.

Palet Çeşitleri

Paletçi olarak şirket bünyemizde tüm palet çeşitleri bulunmaktadır. Özellikle ahşap palet ürünlerinde çok fazla model ve palet çeşitleri bulunmaktadır.

Plastik Hijyenik paletler: Düz tam kapaklı, profilsiz palet, tek profilli, çift profilli ve üç profilli paletler
Plastik One Way Paletler: iç içe delikli paletler ve iç içe giren kapaklı palet modelleri
Plastik Raf Paletleri: Düz delikli, düz kapalı, düz kapalı ve düz profilli paletler
Standart paletler: Düz delikli ve düz kapalı paletler
Ahşap paletler: Euro palet, orta tip palet, ince tip palet, kalın tip palet, hammadde paleti, konteyner paleti, market paleti, kağıtçı paleti, kadronlu palet, takozlu palet

  • görüntülenme 168 Görüntüleme
  • tarih 12-06-2020
paletçi

Paletci.com.tr

Her çeşit palet alınır-satılır. İhtiyacınıza göre özel boyutlarda palet üretimi yapılır. Yaşam alanınızı isteğinize göre yeniden tasarlamanız için istenilen boyutlarda palet tasarımları yapabiliriz.

İletişim: 0 (532) 679 05 01 - (Eposta: iletisimpaletci.com.tr)