İkinciElPalet (0 532 679 05 01)


Dünya genelinde üretilen sıfır ahşap paletler tek kullanım sonrasında ikinci el palet kategorisine girer. Paletçi firmaları, ikinci el ahşap paletleri satın alarak tamir edip yeniden kullanım için piyasaya sürer. Paletci.com.tr olarak elinizdeki ikinci el paletleri sizlerden satın alarak paletçi ustalarımıza emanet ediyoruz. Yılların verdiği tecrübeyle çalışan palet ustalarımız, firmamıza gelen tüm paletleri özenle tamir ederek yeniden kullanımı mümkün hale getirmektedir. Palet firmamızda bakımı yapılıp onarılan tüm paletlerimiz sıfır paletlerden farksız şekilde elden geçirilmektedir.

2. El Palet

Her türlü ikinci el palet alımı yapıyoruz. Aldığımız bu paletlerin kırık, eskimiş parçalarını çıkarıp yerlerine yeni tahta parçalar monte ediyoruz. Bu sayede tüm ikinci el paletler sıfır paletten farksız şekilde kullanılmaya devam ediliyor. Bakımı ve onarımı yapılan ikinci el palet ürünlerimiz oldukça sağlam bir yapıya sahip oluyor. Bu sayede tüm müşterilerimizin ikinci el palet talepleri olumlu sonuçlanmaktadır.

İkinci el paletler, sıfır paletlerle aynı görevi görmektedir. Bu sebeple son yıllarda 2. el palet satışı ve 2. el palet alışı sürekli artmaktadır. Her çeşit ve her ebatta ikinci el palet talepleriniz için firmamızla iletişime geçebilirsiniz: 0 (532) 679 05 01

İkinci El Palet Alışı Satışı

Paletci.com.tr olarak elinizde bulunan her türlü 2. el paletleri değerinde satın alıyoruz. Biriktirdiğiniz veya adeti önemsenmeden her çeşitte ikinci el palet alışı yapmaktayız. İkinci el palet alışında müşterilerimize anında ve yerinde nakit ödeme yapıyoruz. İstanbul'un her yerinde bulunan paletçi araçlarımız sayesinde şehrin her bölgesine kısa sürede ulaşabiliyoruz. ikinci el palet alışı satışı konusunda tecrübeli bir firmayız. İkinci el palet talepleriniz için paletçi firmamız Paletci.com.tr'yi telefon numaramızdan arayabilirsiniz veya WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz: 0 (532) 679 05 01

  • görüntülenme 169 Görüntüleme
  • tarih 06-09-2020
paletçi

Paletci.com.tr

Her çeşit palet alınır-satılır. İhtiyacınıza göre özel boyutlarda palet üretimi yapılır. Yaşam alanınızı isteğinize göre yeniden tasarlamanız için istenilen boyutlarda palet tasarımları yapabiliriz.

İletişim: 0 (532) 679 05 01 - (Eposta: iletisimpaletci.com.tr)