İstanbul İkinci El Palet


Türkiye'de İstanbul ikinci el palet konusunda tahmin edileceği üzere en çok alım-satım yapılan şehir konumundadır. Paletci.com.tr firmamız İstanbul Avrupa Yakası'nda bulunmaktadır. Ancak İstanbul çevresine ve anlaşmalara bağlı olarak ülkenin dört bir yanına ikinci el palet alımı ve satışı gerçekleştirmekteyiz. Firma bünyemizde bulunan uzman paletçi çalışanlarımızla istenilen boyutlarda ikinci el palet üretimini hız kesmeden yapıyoruz ve belirlenen tarihte ikinci el paletleri tamamlayıp teslim ediyoruz.

İstanbul İkinci El Palet Alan Yerler

Paletci.com.tr şirketimiz, istanbul ikinci el palet alan yerlerden biridir ve elinizde mevcut bulunan tüm palet çeşitlerini nakit ödeme yaparak anında satın alabiliriz. Kırık palet, eskimiş palet, hurda palet gibi işinize yaramayacak olan her çeşit paletleri fiyat teklifi vererek satın alma kapasitesine sahibiz. Tek yapmanız gereken bizlere 0 532 679 05 01 üzerinden arayıp ulaşmanız. Ayrıca WhatsApp üzerinden paletlerinizin resimlerini bizlere gönderebilir ve hiç yerinizden kalkmadan ikinci el paletleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

İstanbul ikinci el palet konusunda tüm ülke çapında en yoğun alım-satım yapılan ildir. Bunun sebebi İstanbul'un ülkemizin en büyük şehri olması ve ülke ticaretinin büyük çoğunluğunun İstanbul'da gerçekleşmesidir. İstanbul ikinci el palet firmamız sahibi olduğunuz her çeşit paletleri sizlerden değerinde satın alabilir. Bu paletlerin boyutunun ve palet çeşidinin hiçbir önemi yoktur. Kullanmadığınız veya fazlalık olarak gördüğün her türlü paleti bizlere ulaşarak anında satabilirsiniz. Uzman paletçi ustalarımız, kullanmadığınız bu paletleri farklı yerlerde değerlendirerek yeniden piyasaya kazandırmaktadır. Bu şekilde yeniden kullanımı mümkün olan her bir tahtayı değerlendirerek yeni paletlerin oluşmasını sağlıyoruz. Bunun sonucunda yeni ağaçların kesilmesine bir nebze engel olabiliyorsak bu bizim için büyük bir gurur kaynağıdır. Paletci.com.tr şirketimiz çevreci bir şirkettir.

İstanbul 2. El Palet - Paletçi

Deponuzda, iş yerinizde, evinizin bahçesinde veya herhangi bir yerde uzun süredir atmayı düşündüğünüz paletleri bizleri arayıp değerlendirebilirsiniz. Kullanılmayan paletleri atmayın ve hemen bizi arayıp anında nakit ödeme alarak satışını gerçekleştirin. İstanbul ikinci el palet firmalarından biri olarak tüm paletleri elimizden geldiğince değerlendiriyoruz. Bunun dışında İstanbul ikinci el palet alan firmamız plastik palet alımı da yapmaktadır. Plastik paletler, tahta paletler gibi tamiri mümkün olmayan paletlerdir. Ahşap palet veya tahta palet ürünlerinde kırılan yerlerl çıkarılıp yerlerine yeni parçalar takılabilir ancak plastik paletlerde bu mümkün değildir. Bu durumda yine çevreci olan Paletci.com.tr firmamız, ikinci el plastik palet ürünlerini sizden satın alarak eritme ve yeniden üretme yoluyla piyasaya sürmektedir. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi her çeşit paletleri satın alıyoruz ve bu paletleri tamir ederek yeniden piyasaya kazandırıyoruz. İstanbul ikinci el palet firmamız, siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermeye devam etmektedir.

  • görüntülenme 123 Görüntüleme
  • tarih 23-07-2020
paletçi

Paletci.com.tr

Her çeşit palet alınır-satılır. İhtiyacınıza göre özel boyutlarda palet üretimi yapılır. Yaşam alanınızı isteğinize göre yeniden tasarlamanız için istenilen boyutlarda palet tasarımları yapabiliriz.

İletişim: 0 (532) 679 05 01 - (Eposta: iletisimpaletci.com.tr)