Küçükçekmece İkinci El Palet


İkinci el palet alım satım için hizmet veriyoruz. Küçükçekmece ikinci el palet alım satım firması arıyorsanız bizlere ulaşarak hızlı çözüm elde edebilirsiniz. Firmanızın, işletmenizin kullanmadığı tüm paletleri kolayca satabilirsiniz. Palet alımlarında tüm müşterilerimize nakit ödeme yapılmaktadır. Kullanımı yapılmayan, atıl hale gelen yada boşta duran tüm paletleri hemen değerlendirebilir ve nakite çevirebilirsiniz. İstanbul ikinci el palet alanlar olarak deneyimli ekiplerimizle her bölgede ve semtte her gün aralıksız hizmet sağlıyoruz.

Küçükçekmece İkinci El Palet

Sıfır alınan paletler belirli bir iş amacı ile uzun süre kullanılabilmektedir. Paletlerin genelde ömrü yapılan işin niteliğine göre değişir. Her ne kadar uzun ömürlü olsa da zamanla değişim gerekebilmektedir. Paletci.com.tr olarak firmaların bu değişimler nedeni ile boşa çıkan, kullanılmayan paletlerini değerinde nakit ödeme ile alım yapmaktayız. Küçükçekmece ikinci el palet firması arayışınız varsa mutlaka bizlere ulaşarak fiyat teklifi alınız. İlçemizde paletçi olarak hizmet veren firma sayısı oldukça azdır. Bu nedenle bir çok kişi hurdacı ve eskicilerden destek almakta ancak piyasanın %30 ila %40 altına fiyatla vermektedir.

Küçükçekmece Palet Alan Yerler

Kullanılmış, eskimiş ve atıl hale gelmiş tüm paletlerinize talibiz. Küçükçekmece ikinci el palet hizmetleri veren firmamız tüm müşterilerine ücretsiz keşif hizmetleri sunmaktadır. Dilerseniz elinizdeki paletlerin fotoğraflarını bizlere sitemizdeki WhatsApp hattı üzerinden gönderebileceğiniz gibi dilerseniz de bizleri arayarak yerinizde ücretsiz keşif hizmeti de alabilirsiniz. Adresinize gelecek olan Paletci.com.tr uzmanı sizlere yerinizde fiyat teklifini verecek olup kabul etmeniz halinde peşin ödeme yapılıp kendi araç ve ekiplerimizce paletleriniz alınacaktır.

  • görüntülenme 160 Görüntüleme
  • tarih 25-06-2020
paletçi

Paletci.com.tr

Her çeşit palet alınır-satılır. İhtiyacınıza göre özel boyutlarda palet üretimi yapılır. Yaşam alanınızı isteğinize göre yeniden tasarlamanız için istenilen boyutlarda palet tasarımları yapabiliriz.

İletişim: 0 (532) 679 05 01 - (Eposta: iletisimpaletci.com.tr)