Palet Alan Yerler


Palet alan yerler arayışındaysanız Paletci.com.tr olarak satmayı planladığınız tüm palet türlerini piyasa değerinde hızlıca satın alıyoruz. İkinci el palet alım-satım hususunda kurumsal hizmet sunan şirketimiz, siz değerli müşterilerimize etkili çözümler sunmaktadır. Aramış olduğunuz ahşap palet, euro palet ürünlerinin tamamını şirketimizde bulabilirsiniz. Ayrıca kullanmadığınız ikinci el paletlerinizi firmamıza hızlıca satabilirsiniz. İstanbul içi aynı gün tarafınıza hızlı şekilde ulaşıyoruz ve paletlerinizi bulunduğu yerden alma imkanımız mevcuttur. Adeti az olan paletlerinizi veya toplu paletlerinizi satabileceğiniz Paletci.com.tr ile hemen iletişime geçin.

İstanbul Palet Alan Yerler

Deponuzda ambarınızda, inşaatınızda ve farklı alanlarda kullandığınız paletlerinizi ve bundan sonra kullanmayı düşünmediğiniz tüm palet ürünlerini hurdaya atılmadan tarafımıza ulaşarak nakit olarak hızlıca satabilirsiniz. İstanbul'da birçok yerde palet alan yerler yeterli sayıda bulunmamaktadır. Bireysel çalışmalarda ise ödeme ve kaliteli hizmet konusunda sorunlar görülmektedir. Palet alım ve satım konusunda sorunsuzca ve hızlı hizmet alacağınız nadir şirketlerden biri olan Paletci.com.tr, elinizdeki paletleri değerini düşürmeden satın almaktadır. Alınan bu paletlerin bakımı ve tamiri yapıldıktan sonra tekrar müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır. İstanbul'da birçok firma palet satışı yapmaktadır. Palet arayanların büyük bir çoğunluğu da ikinci el palet alımına yönelmektedir.

İkinci El Palet Satın Alıyoruz

İstanbul içinde palet alan yerler arıyorsanız Paletci.com.tr ekipleri, İstanbul'un Avrupa yakasında ve Anadolu yakasında müşterilere kusursuz hizmet sunmaya çalışır. Tecrübeli ekiplerimiz bize ulaştıracağınız adresinize hızlıca ulaşır ve paletleri belirttiğiniz adreste görerek fiyat teklifi vermektedir. Şirketimiz tarafından paletlerinize biçilen fiyat teklifi sizin için de uygun olduğu takdirde hemen nakit ödeme yapılarak paletler aracımıza yüklenmektedir.

Palet satmak istiyor olabilirsiniz ve bu paletlerin satışını gerçekleştirmek için adresinize en yakın yeri arıyor olabilirsiniz. Paletçi firması olarak İstanbul'un birçok yerinde bulunan gezici paletçi araçlarımız sayesinde adresinize hızlıca ulaşabiliriz. Elinizden çıkarmak istediğiniz paletler veya daha önce alıp bir proje için kullandığınız ve artık eskiyen ikinci el paletleriniz için hemen bizi arayıp satışını gerçekleştirebilirsiniz. Palet alım satım konusunda firmamız, müşteriyi memnun edecek fiyatlar vermektedir. Paletci.com.tr olarak sadece bir telefon uzağınızdayız...

  • görüntülenme 138 Görüntüleme
  • tarih 18-06-2020
paletçi

Paletci.com.tr

Her çeşit palet alınır-satılır. İhtiyacınıza göre özel boyutlarda palet üretimi yapılır. Yaşam alanınızı isteğinize göre yeniden tasarlamanız için istenilen boyutlarda palet tasarımları yapabiliriz.

İletişim: 0 (532) 679 05 01 - (Eposta: iletisimpaletci.com.tr)