Palet Alanlar (0 532 679 05 01)


Paletçilerden palet alanlar için en önemli nokta satın aldıkları ahşap paletlerin sağlam ve temiz olmasıdır. Paletçi firmamızda her türlü palet alımı satımı yaptığımız için her çeşitte ve boyutta palet stoğumuz bulunmaktadır. Temiz palet, sıfır palet, ikinci el palet, euro palet, 80x120 palet, 100x120 palet, tahta palet, ahşap palet, plastik palet gibi ürünler, alım satım yaptığımız palet çeşitlerinden bazılarıdır. Paletçimiz İstanbul'da bulunmaktadır. İstanbul'un her ilçesine ve semtine palet gönderimi yapmaktayız. Ayrıca palet alımı da yaptığımız için palet satan müşterilerimizin konumuna gidip paletleri araçlarımıza yüklemekteyiz. Şehrin her yerine kısa sürelerde ulaşma imkanına, gezici palet araçlarımız sayesinde ulaşıyoruz. Gezici palet araçlarımızla İstanbul'un her yerine kısa sürelerde ulaşabiliyoruz. Palet araçlarımız her noktada hareket halinde bulunmaktadır.

İstanbul Palet Alanlar

İstanbul palet alanlar olarak her türlü ikinci el palet alım satım işi yapıyoruz. Elinizdeki ikinci el paletleri firmamızla iletişim kurup satabilirsiniz. Paletci.com.tr olarak satmak istediğiniz paletlere anında ve yerinde nakit ödeme yapıyoruz. İstanbul palet alanlardan biri olan firmamız, satış yapmak istediğiniz her çeşit paleti satın alma kapasitesine sahiptir. Palet alanlar firmamız, haftanın her günü çalışmaktadır. Palet alanlar firmamızla, paletler hakkında her türlü bilgi için telefon numaramızdan iletişim kurabilirsiniz: 0 (532) 679 05 01

İkinci El Palet Alanlar

İkinci el palet satışında birçok firma yalnızca palet satışı yapmaktadır. Ancak biz Paletci.com.tr olarak ikinci el palet alışı da yapmaktayız. İkinci el palet alanlar olarak arama yaptığınız takdir de firmamızın da ikinci el palet alanlar kategorisinde olduğunu göreceksinizdir. Her türlü ikinci el palet alışı yaptığımız firmamızda satın aldığımız her paleti titizlikle ve incelikle gözden geçiriyoruz. Daha sonra gözden geçirilen bu paletlerin onarım ve bakımını yaptıktan sonra yeniden ikinci el palet olarak satışa sunuyoruz.

İkinci el palet alanlar olarak elinizde bulunan her türlü eskimiş, kırık, sağlam palet alışı yapıyoruz. Palet alışı yaparken müşterimizin bulunduğu konuma palet araçlarımızı gönderiyor ve müşterimize anında bulunduğu konumda nakit ödeme yapıyoruz. Müşterimizin de memnun kalacağı yüksek fiyatlardan fiyat teklifi veriyoruz. Paletçi firmamızda iki tarafın da memnun kalacağı ticaretler gerçekleştirmek için çabalıyoruz. Bu sebepten olmalı ki bizimle çalışan tüm müşterilerimiz, uzun vadelerde bizimle çalışmaya devam etmektedir. İkinci el palet alanlar firmamızla dilerseniz WhatsApp üzerinden de iletişime geçebilirsiniz: 0 (532) 679 05 01

  • görüntülenme 170 Görüntüleme
  • tarih 14-09-2020
paletçi

Paletci.com.tr

Her çeşit palet alınır-satılır. İhtiyacınıza göre özel boyutlarda palet üretimi yapılır. Yaşam alanınızı isteğinize göre yeniden tasarlamanız için istenilen boyutlarda palet tasarımları yapabiliriz.

İletişim: 0 (532) 679 05 01 - (Eposta: iletisimpaletci.com.tr)