Palet İkinci El


Paletler, iş hayatında taşımacılık sistemlerinin sürekliliğini sağlayan malzemelerdir. Kullanılmayan eski paletleri, palet ikinci el olarak satın alan şirketimiz, çıkma palet, hurda palet gibi her çeşit palet türlerini almaktadır. Lojistik işlerinde oldukça fazla kullanılan paletler, bir kez kullanıldıktan sonra ikinci el palet kategorisine girmektedir. İkinci el paletler fabrikaların depolarında sıklıkla birikmektedir. Şirketimiz, Paletci.com.tr olarak artık kullanmadığınız bütün paletleri bulunduğunuz yerden kendi araçlarımız aracılığıyla almakta ve ödemeleri peşin yapmaktadır. İstanbul'da ikinci el palet konusunda çok yaygın hizmet sunan firmalardan biri konumundayız.

Palet Hakkında Bilgi

Bu içeriğimizde; palet kullanımının amaçları nelerdir ve palet hakkında bilgi gibi konular hakkında bilgiler vereceğiz.

Paletler, ağır ürünlerin hızlıca taşınmasını sağlayan malzemelerdir. Paletin alt kısmındaki boşluklar sayesinde forklift veya transpalet isimli araçların ucundaki demir çubuklarla paletin üzerine yerleştirilen ürünler kaldırılıp başka bir yere kolayca taşınabilr. Taşımacılık sisteminde olmazsa olmaz ürün olan paletler, günlük hayatımızı da oldukça kolaylaştırır. Paletler sayesinde ürünlerin hızlı ve kolay bir şekilde bir yerden bir yere taşınması, ürünlerin müşterilere daha hızlı ve güvenli ulaşmasını sağlar. Kargo şirketleri palet kullanarak birçok ürünü rahatlıkla kaldırıp araçlarına yükleyebilirler. Böylece kargoların adreslere ulaşma süreci hızlanır. Kısaca paletler, hayatın birçok alanında kolaylıklar sağlar.

Her Türlü Palet Alımı Yapılır

En çok kullanılan palet türü 80x120 palet olarak adlandırılan palet türüdür. Firmamız palet ikinci el ürünlerini fabrikalardan ve iş yerlerinden toplayıp hurda palet, tahta palet gibi her türlü ikinci el palet ürünlerini peşin olarak satın almaktayız.

Palet Kullanımının Amaçları Nelerdir?
Ürünlerin bir yerden başka bir yere taşınmasında insan gücü yeterli olmayabiliyor. Gelişen teknolojiyle ürünlerin farklı yerlere taşınması artık paletler aracılığıyla daha da kolaylaşmıştır. Çünkü paletler insan gücünün yetersiz kaldı alanlarda iş hızını artırır ve zamandan tasarruf sağlar. Bununla beraber yeterince sağlam paletler, üzerine yerleştiren ürünleri 1,5-2 tona kadar taşıyabilmektedir.

Çoğu zaman elinizdeki paletler hasar görebilir, kırılabilir ve kullanılamaz hale gelebilir veya palet ihtiyacınız artık yoktur. Bu durumda yapmanız gereken en mantıklı şey bu paletleri satmaktır. Palet ikinci el firması olarak satmayı düşündüğünüz tüm paletleri ikinci el fiyattan satın alabiliriz. Paletci.com.tr şirketimiz müşterilerine önem vermeye devam etmektedir.

  • görüntülenme 151 Görüntüleme
  • tarih 21-06-2020
paletçi

Paletci.com.tr

Her çeşit palet alınır-satılır. İhtiyacınıza göre özel boyutlarda palet üretimi yapılır. Yaşam alanınızı isteğinize göre yeniden tasarlamanız için istenilen boyutlarda palet tasarımları yapabiliriz.

İletişim: 0 (532) 679 05 01 - (Eposta: iletisimpaletci.com.tr)