Palet Satış


Paletci.com.tr palet satış ekibimize hemen ulaşarak kullanmayı bıraktığınız tüm paletleri kolaylıkla satın. İkinci el palet alım satım konusunda uzman kadrolarımızla tüm sektördeki firmalara kurumsal çözümler sağlıyoruz. Sanayi ve farklı sektörlerde kullanılmış fakat daha sonra atıl hale gelen tüm paletlerinizi bizlere ulaşarak satabilirsiniz. Tüm palet alımlarında firmamız nakit ve yerinde ödeme kolaylığı sunmaktadır ve adresinizden aynı gün almaktadır.

Ahşap Palet Satış

Ahşap palet ürünleri; lojistik firmaları, gıda firmaları, metal sanayi, tekstil gibi sektörlerde yoğun biçimde kullanılan palet çeşitleridir. Paletci.com.tr tüm ahşap palet ölçülerinde sizlere en iyi hizmeti sağlamaktadır. İkinci el ahşap palet arayışınızda ve satışını yapmak istediğiniz tüm ahşap palet ürünlerinde bizlere ulaşabilirsiniz. Palet satış için sizlere İstanbul içinde aynı gün ulaşabilmekteyiz. Yerinize geliyoruz ve satmak istediğiniz tüm paletleri inceleyip değer biçiyoruz. Vereceğimiz fiyat teklifi sizler içinde uygun olduğu takdirde hemen nakit ödeme yaparak palet alımını gerçekleştiriyoruz.

İkinci El Palet Satışı

Palet satış hizmetlerimiz plastik palet modellerinde de bulunuyor. Gıda sektörü gibi birçok sektörde yoğun biçimde kullanılan plastik palet modelleri için alım-satım hizmetleri sağlamaktayız. İhtiyacınıza ve bütçenize göre en iyi çözümleri Paletci.com.tr firması olarak sizlere sunuyoruz. Şirket bünyemizde palet konusunda sizlere kesin çözümler sağlayacak uzmanlarımız bulunmaktadır. Kısa sürede bizleri arayabilirsiniz. Tüm teknik detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Satmak istediğiniz palet görsellerini isterseniz Whatsapp hattımız üzerinden uzmanlarımıza ulaştırmanız mümkündür. Paletci.com.tr paletçi firmamız müşterilerine kolaylıklar sağlamaya devam etmektedir.

  • görüntülenme 170 Görüntüleme
  • tarih 04-07-2020
paletçi

Paletci.com.tr

Her çeşit palet alınır-satılır. İhtiyacınıza göre özel boyutlarda palet üretimi yapılır. Yaşam alanınızı isteğinize göre yeniden tasarlamanız için istenilen boyutlarda palet tasarımları yapabiliriz.

İletişim: 0 (532) 679 05 01 - (Eposta: iletisimpaletci.com.tr)