Palet Tasarımları - İstanbul


Palet tasarımı konusunda ülkemiz girişimcileri büyük atılımlar yapmıştır. Palet denince akla gelen genelde, yüklerin altına koyulan ve forklift yardımıyla kaldırılan ahşap malzemelerdir. Paletlerin asıl kullanım amacı da tüm dünyada yük taşımak içindir. Ancak son zamanlarda insanların hayal gücüyle gelişen palet sektörü artık birçok alanda kullanılmaya başlandı.

Paletten tasarımlar yaparak yaşam alanlarını otantik bir görünüme dönüştürmek de bunlardan biri. Yalnızca birkaç palet kullanarak paletten yatak, paletten koltuk, paletten masa, paletten sehpa ve bunun gibi birçok ürün yapmak mümkün. Bu palet tasarımları hem uygun maliyetle yapılabiliyor hem de yapım aşaması oldukça kolay. Tabii ki profesyonel bir palet ustası olmadan istenilen ürünlerin üretilmesi de mümkün değildir.

Paletci.com.tr şirketimiz, kişilerin hayal gücüne göre birçok palet tasarımı yapabilmektedir. Özel paletçi uzmanlarımız sayesinde aklınıza gelebilecek her türlü palet tasarımını kısa sürede tamamlıyor ve siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz.

Palet masa, palet sandalye, palet koltuk, palet yatak, palet ofis ürünleri, palet süs eşyaları, palet kafe vs. birçok ürünü çok kısa sürelerde, ucuz maliyetle ve kaliteli görünümle müşterilerimiz için üretiyoruz.

Son yıllarda birçok kafe, neredeyse tüm ürünlerini tamamen paletten tasarlıyor ve palet masalar, palet koltuklar müşterilerin oldukça ilgisini çekiyor. Alışılmışın dışında üretilen bu palet ürünlerinin fiyatları, standart mobilya ürünlerine göre oldukça uygundur. Palet tasarımı ürünlerinin bir diğer avantajı da kırılan veya yıpranan parçaların çıkarılarak yerlerine yenilerinin monte edilmesinin mümkün olmasıdır. Bugün standart bir mobilya ürününde kırılan bir parça olduğu zaman genelde tüm ürünü çöpe atmak veya bir eskiciye vermek durumunda kalıyoruz. Ancak palet tasarımı ürünlerinde kırılan parça, bir paletçi uzman tarafından düzgünce çıkarılıp hemen yerine yeni bir parça takılarak eskisinden daha sağlam bir yapıya bürünmektedir.

Paletci.com.tr olarak el beceri yeteneği yüksek, uzman ekiplerimiz tarafından siz değerli müşterilerimiz için her türlü palet tasarımını piyasaya göre daha uygun fiyatlarda üretiyoruz. Hemen siz de aklınızdaki palet tasarımına sahip olmak için bizleri arayabilir ve palet tasarımı ürünleri hakkında daha detaylı alabilirsiniz. Paletci.com.tr olarak müşterilerimizin görüşlerine her zaman değer veriyoruz.

  • görüntülenme 151 Görüntüleme
  • tarih 20-07-2020
paletçi

Paletci.com.tr

Her çeşit palet alınır-satılır. İhtiyacınıza göre özel boyutlarda palet üretimi yapılır. Yaşam alanınızı isteğinize göre yeniden tasarlamanız için istenilen boyutlarda palet tasarımları yapabiliriz.

İletişim: 0 (532) 679 05 01 - (Eposta: iletisimpaletci.com.tr)