Paletçi (0 532 679 05 01)


İstanbul'da ikinci el palet alanlar sürekli alternatif paletçi arayışı içindedir. Bunun sebebi de anlaşılan paletçide palet bulunmaması durumunda alternatif paletçilere giderek eksik kalan ikinci el paletleri tamamlama amacıyla yapılmaktadır. Paletçi şirketimiz tüm müşterilerinin ihtiyaçlarını gecikmeden ve tam belirtilen sayıyla teslim etmektedir. Yılların verdiği tecrübe ve çalışma ile bizimle çalışan müşterilerimiz uzun yıllar boyu bizimle çalışmayı tercih ediyor.

İkinci el palet alanlar aradıkları palet miktarını ve palet kalitesini her paletçi firmasında bulamayabilir. Bu sebepten ikinci el palet sektöründe işine özen gösteren birkaç paletçi öne çıkmaktadır. Müşterisine ve aldığı siparişleri özenle hazırlayan paletçi şirketimiz bu konuda çok titizlikle çalışmaktadır. Her müşterimiz bizim için değerlidir ve alınan tüm siparişler paleti uzmanlarımız tarafından profesyonel şekilde hazırlanmaktadır.

İstanbul İkinci El Palet Alanlar

Paletçiler üretilen paletleri özenle hazırlamalıdır. Çünkü ikinci el palet alanlar bu konuda haklı olarak satın aldıkları ürünlerin özenle üretilmiş olmasını ister. Tamir edilmesi gereken ikinci el paletler özen göstermeden tamir edilirse elbette ki bu özensizlik paletlerin sağlamlığına ve kalitesine yansıyacaktır. Her bir palet tamir edilirken dikkat edilmesi gereken çok önemli birkaç husus vardır. Bunlardan en önemlileri şunlardır: eskimiş, yeniden kullanılmasının mümkün olmadığı kırık tahta parçalarının çıkarılması, palet ebatına göre çivi kullanılması, ürünün koyulacağı palet yüzeyinde çivi çıkıntısı veya palet çıkıntısı olmaması. Dikkat edilmesi gereken bu üç önemli nokta, paletlerin sağlamlığı ve kalitesi için olmazsa olmazlardandır.

Yukarıda anlattığımız konu ikinci el paletleri kullanmak için satın alan son müşterinin beklentileridir. Ancak biz paletçi olarak her türlü ikinci el palet alıyoruz. Mesleğimiz gereği yukarıda bahsettiğimiz hususlara çok dikkat ederek aldığımız tüm paletleri özenli bir biçimde tamir ederek yeniden kullanılabilir hale getiriyoruz. Bu dikkat edilmesi gereken hususları ise yıllardır ustalaşmış paletçi uzmanlarımız kontrol ediyor. Paletci.com.tr firmamız ikinci el palet alanlar olarak tüm çeşit paletleri anında nakit ödeme ile satın alıyoruz. Daha sonra bu paletleri en özenli şekilde tamir ederek son müşteriye ulaştırıyoruz. Bizim referansımız ürettiğimiz ürünler ve yıllardır bizimle çalışmayı tercih eden değerli müşterilerimizdir. Paletci.com.tr ikinci el palet alanlar firmamız her bir paleti tek tek özenle üretmeye ve tamir etmeye devam edecektir. Paletçi olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

  • görüntülenme 97 Görüntüleme
  • tarih 21-07-2020
paletçi

Paletci.com.tr

Her çeşit palet alınır-satılır. İhtiyacınıza göre özel boyutlarda palet üretimi yapılır. Yaşam alanınızı isteğinize göre yeniden tasarlamanız için istenilen boyutlarda palet tasarımları yapabiliriz.

İletişim: 0 (532) 679 05 01 - (Eposta: iletisimpaletci.com.tr)