Sıfır Palet


Ülkemizde genelde büyük şirketler, ürün taşımacılığında sıfır palet kullanmayı tercih ediyorlar. Bunun sebebi sıfır paletlerin ağaçlardan kesildiği andan itibaren sağlam şekilde paletlere dönüştürülmesidir. İkinci el palet yerine sıfır palet seçmelerinin sebebi tüm sıfır paletlerin aynı standartta ve sağlamlıkta olmasıdır. İkinci el paletlerde bazen bazı paletlerin biraz daha az sağlam olma durumu mevcuttur. Elbette ki bu durum, tercih ettiğiniz paletçi firmasından kaynaklanır.

Paletci.com.tr firmamızda sıfır palet veya ikinci el palet konusunda hiçbir tereddüt yaşamadan palet alışı yapabilirsiniz. Çünkü firmamızda her türden palet üretimi, palet alışı ve palet satışı yapılmaktadır. Paletçi firmamızda işimize özen gösteriyoruz ve her palet için ayrı ayrı çalışmalar yapıyoruz. Sıfır palet ihtiyacınız olduğunda hemen bizi arayabilirsiniz. Ayrıca WhatApp hattımız da mevcuttur. Dilerseniz WhatsApp üzerinden de yazabilirsiniz: 0 (532) 679 05 01

İstanbul'da bulunan sıfır palet fabrikamız, tüm müşterilerimizin ahşap sıfır palet taleplerini karşılamaktadır. Sıfır palet ihtiyacınız olduğunda hemen firmamızla iletişime geçip her türlü soruyu sorabilirsiniz. Paleti.com.tr olarak sıfır palet ve paletler hakkında her konuda konusunda müşterilerimize yardımcı oluyoruz.

Sıfır Palet Fiyatları

Sıfır palet fiyatları, ikinci el palet fiyatlarına göre elbette ki daha yüksektir. Ancak bu paletlerin sağlamlığı, 2. el paletlere göre daha fazladır. Bu sebepten birçok ünlü firma, ürün taşımacılığında sıfır paletlere yönelmektedir. Elbette ki bu, ikinci el paletler kötü demek değildir. Tamamen tercih meselesidir. Çünkü ikinci el paletler de sıfır paletlerle aynı işlevi görür. Buradaki en önemli nokta paletleri satın alacağınız firmadır. Paletci.com.tr olarak yılların verdiği tecrübeyle her türlü palet alım-satım işini özenle ve dikkatle gerçekleştiriyoruz. Sıfır palet fiyatları güncel piyasa koşullarında azalıp artabilmektedir. Bu makalenin yazıldığı tarihteki sıfır palet fiyatları değişime uğrayabileceğinden web sitemizde sıfır palet fiyatları hakkında detay veremiyoruz. En güncel sıfır palet fiyatları hakkında daha detaylı bilgi için Paletci.com.tr firmamızı arayabilirsiniz: 0 (532) 679 05 01

  • görüntülenme 175 Görüntüleme
  • tarih 09-09-2020
paletçi

Paletci.com.tr

Her çeşit palet alınır-satılır. İhtiyacınıza göre özel boyutlarda palet üretimi yapılır. Yaşam alanınızı isteğinize göre yeniden tasarlamanız için istenilen boyutlarda palet tasarımları yapabiliriz.

İletişim: 0 (532) 679 05 01 - (Eposta: iletisimpaletci.com.tr)