Silivri İkinci El Palet


Firmamız, Silivri ikinci el palet alımlarında sizlere aynı günün içinde ulaşabilmekte ve hizmet sunmaktadır. Satmak istediğiniz tüm poşet çeşitleri için firma uzmanlarımızı arayarak hizmet isteyebilirsiniz. Ahşap paletler, euro palet ürünleri ve plastik palet çeşitlerinde alım sağlamaktayız. Tüm palet alım satımları için müşterilerimize nakit ödeme yöntemi sunmaktayız. İkinci el palet alanlar olarak İstanbul Silivri ilçemizde yılın her günü çalışmaktayız. Fabrikalar, depolar, gıda firmaları ve lojistik firmalarının tüm paletlerini alıyoruz.

2. El Palet Alım Satım Hizmetleri

Silivri İkinci El Palet Alan Yerler

Palet kullanımı İstanbul Silivri bölgesinde oldukça fazladır. Her ne kadar şehir merkezinde yoğun olmasa da sanayi bölgelerimizde çok ciddi sayıda bir kullanım bulunmaktadır. Eskiyen paletleri bir çok firma toplu şekilde değiştirmekte ve ortaya atıl duruma düşen paletler çıkmaktadır. Bizler de paletçi firması olarak satmayı düşündüğünüz yada atmayı düşündüğünüz tüm paletlerinize değer biçiyor ve peşin ödeme yaparak yerinizden alıyoruz. Silivri palet alan yerler arayışındasanız bizlerle muhakkak iletişim kurunuz.

Ahşap Palet
Euro Palet
Epal Palet
Plastik Palet
Tahta Palet

Silivri 2.El Palet Fiyatları

Bir çok kişi palet satışında ne kadar bir teklif alacağını merak eder. Ancak firmamız ürünlerinizin mevcut durumlarına, kalan kullanım ömürlerine göre bir değer belirlemektedir. Sitemizdeki ikinci el palet fiyatları hakkında detaylı bilgilendirme yapılmıştır. Önceki palet yazılarımızda belirttiğimiz gibi paletlerin durumu, adet sayısı ve teknik özelliklerine göre fiyat belirlemesi yapıyoruz. Ayrıca hızlı fiyat almak isteyen müşterilerimiz paletlerinin güncel fotoğraflarını bizlere sitemiz üzerinden ulaştırabilirler.

Tüm Palet Çeşitlerinde Alım Yapıyoruz

Silivri palet şirketimiz sizlere önceki yıllarda olduğu gibi en hızlı ve kaliteli hizmeti sunacaktır. Tüm palet taleplerinizde ekibimizden teklif almadan alım ve satım yapmayınız.

  • görüntülenme 238 Görüntüleme
  • tarih 29-06-2020
paletçi

Paletci.com.tr

Her çeşit palet alınır-satılır. İhtiyacınıza göre özel boyutlarda palet üretimi yapılır. Yaşam alanınızı isteğinize göre yeniden tasarlamanız için istenilen boyutlarda palet tasarımları yapabiliriz.

İletişim: 0 (532) 679 05 01 - (Eposta: iletisimpaletci.com.tr)