Sultangazi Palet


İstanbul'da birçok firmanın ahşap & tahta palet ihtiyacı oluyor. Sultangazi Palet olarak her türlü çeşit palet ihtiyaınızı karşılıyoruz. Paletci.com.tr olarak ikinci el palet alım-satım ticareti yapıyoruz. İkinci el paletlerinizi sizlerden satın alıp tamir ederek tekrardan piyasaya kazandırıyoruz. Bunun haricinde ikinci el palet satışı işi de yapmaktayız. Elinizdeki her türden ahşap ikinci el paletler için bizleri arayın ve paletleriniz için sizlere hemen nakit ödeme yapalım. Tahta paletler, lojistikte ve her çeşit ürün taşımacılığında kullanılır. İnsan gücünün azaltılmasında ve hızlı taşıma işlerinde büyük rolü vardır. Sizin de 2. el palet ihtiyacınız olduğunda hemen paletçi firmamızı arayıp ikinci el ahşap & tahta palet fiyatları hakkında kapsamlı bilgi edinebilirsiniz: (0 532 679 05 01)

Sultangazi Paletçiler

Sultabeyli Paletçiler firmamız İstanbul'dadır. Paletçi firmamızın ana merkezi Sultangazi'de olmamasına karşın İstanbul'daki her ilçesiye palet gönderebiliyoruz veya palet satın almak için ulaşabiliyoruz. Gezici palet araçlarımızla tüm ilçelere palet satışı ve palet alışı yapma kapasitemiz vardır. Sultangazi paletçiler firmamız ile hemen iletişime geçip ahşap-tahta palet fiyatlarıyla ilgili dilediğiniz tüm bilgilere ulaşabilirsiniz: (0532 679 05 01)

Yeri Sultangazi'de bulunan müşterilerimiz tarafından internet üzerinden paletçi araması yapılırken çoğul olarak "Sultangazi Paletçiler" şeklinde arama yapılmaktadır. Paletçi firmamızın da İstanbul'un tüm bölgelerine ulaşım imkanı olduğundan Sultangazi ilçesinde de palet alış-satış işi yapıyoruz. Sultangazi paletçiler olarak dilediğiniz adette ikinci el palet satışı veya ikinci el palet alışı için bizlerle iletişim kurabilirsiniz: (0 532 679 05 01)

Sultangazi İkinci El Palet Alanlar

İkinci el palet işinde Sultangazi ikinci el palet alanlar, bazen palet yetiştirme veya palet alımı konusunda bütçe sıkıntısı yaşayabilirler. Ancak Paletci.com.tr firması olarak İstanbul'daki her ilçeye ve semte kısa sürede ulaşıp yerinde ödeme yaparak ikinci el palet alımı gerçekleştiriyoruz. Yılların verdiği tecrübemiz sayesinde palet alışı ve palet satışında hiçbir bir sıkıntı çekmiyoruz. Bu sebepten olmalı ki bizimle çalışan müşterilerimiz, uzun vadelerde firmamılza çalışmaya devam etmektedir.

Sultangazi Euro Palet Fiyatları

Euro paletlerin normal tahta&ahşap paletlerden farkı, Avrupa standartlarında özel olarak üretilmiş olmasıdır. Boyutu 80x120 euro palet biçimindedir. Bunun haricinde ihtiyaca göre 100x120 euro palet, 60x80 euro palet gibi palet üretimleri de vardır. Euro paletler Avrupa standartlarına göre üretildiğinden fiyatları da standart tahta palet fiyatlarına göre biraz daha fazla olmakta. Ayrıca standart paletlere göre euro paletlerin tahtaları daha kalındır. Euro palet fiyatları hakkında web sitemizde kapsamlı bilgi veremiyoruz. Bunun nedeni ise fiyatların piyasa şartlarına göre değişken olmasındandır. En güncel euro palet fiyatları için bilgi almak amacıyla hemen Paletci.com.tr paletçi firmamızı arayıp görüşebilirsiniz: (0532 679 05 01). Kaliteli euro palet ihtiyacınız olduğunda veya euro palet satmak için bizimle haftanın her günü ve günün her saati iletişim kurabilirsiniz. Zamandann tasarruf etmek için WhatsApp üzerinden de iletişime geçmeniz mümkündür. Paletci.com.tr olarak müşterilerimize her türlü çözüm imkanı sunmaya devam ediyoruz.

  • görüntülenme 286 Görüntüleme
  • tarih 27-08-2020
paletçi

Paletci.com.tr

Her çeşit palet alınır-satılır. İhtiyacınıza göre özel boyutlarda palet üretimi yapılır. Yaşam alanınızı isteğinize göre yeniden tasarlamanız için istenilen boyutlarda palet tasarımları yapabiliriz.

İletişim: 0 (532) 679 05 01 - (Eposta: iletisimpaletci.com.tr)