Tahta Palet Alım-Satım


Ticari hayatın vazgeçilmezi ve alternatifi olmayan tahta palet, lojistikte her alanda kullanılan ürünlerdir. Paletler, oldukça ağır ürünlerin veya sayısı çok olan ürünlerin kısa sürede ve kolaylıkla taşınmasını sağlar. Taşımacılıkta kullanılan tahta paletlerle işiniz bittiğinde yapmanız gereken bu paletleri atmak veya parçalamak değil paletçilere satmaktır. Tahta palet satın alan şirketimiz, paletleri ikinci el olarak sizden satın almaktadır.

Tahta Palet Nedir? Tahta Paletler Nerelerde Kullanılır?

Palet, taşımacılıkta daha doğrusu dünyada üretim yapan tüm fabrikalarda ürünlerin bir yerden bir yere daha hızlı taşınmasını sağlayan malzemelerdir. Paletin altında bulunan boşluk, taşımacılıkta kullanılan forklift adında küçük bir arabayla paletin üzerinde koyulan ürünlerin daha hızlı taşınmasını sağlar. Standart bir palet 1 ila 1,5 ton arası yük taşıyabilmektedir.

Paletlerin kullanıma amacı ise insan gücüyle yapılmasının çok zaman aldığı veya imkansız olduğu ağır işlerin daha hızlı ve daha kolayca yapılmasıdır. Paletler sayesinde kargolar evlerimize daha hızlı ulaşmakta, marketlerdeki ürünler daha hızlı aktarılmaktadır. Bu sebepten tüm firmalar zamandan ve iş gücünden kazanmak için palet satın almak zorundadır.

Paletin Avantajları Nelerdir?

Palet kullanımının en önemli avantajı zamandan ve iş gücünden kazanmaktır. Diğer bir önemi ise insan gücüyle taşınmasının imkansız olduğu durumlarda paletler yardımıyla ürünler çok rahat bir şekilde bir yerden bir yere aktarılabilir. Ayrıca insan gücüyle taşınmasının çok uzun zaman alacağı birden fazla ürünü, forklift yardımıyla tek bir palet üzerinde taşıyabilirsiniz. Bu da marketlere, fabrikalara ve birçok iş yerine zaman tasarrufu sağlamaktadır. Başka bir avantajı da hızlı olmasıdır. İnsan gücüyle birer birer taşınarak yapılan işleri paletler sayesinde toplu bir şekilde taşıyıp hızlıca aktarımını sağlamak mümkündür. Paletlerin diğer bir faydası da dayanıklı olmasıdır. Bir insanın taşıyamayacağı kadar fazla ürünü tek bir palet sağlamlığı sayesinde uzun süreler taşıyabilir. Sağlam yapılmış bir palet kolay kolay kırılmaz. Paletci.com.tr olarak ürettiğimiz tahta paletler bizim referansımızdır. Ürettiğimiz her ürünün arkasındayız. Bu sebeple müşterilerimizin uzun süreli çalıştığı firmaların başında geliyoruz.

Palet Alım Satımıoruz
İkinci el palet alım satımı yapan şirketimiz, müşterilerimizden ikinci el paletleri satın alıp anında nakit ödeme yapmaktadır. Sizin de firmanızda veya herhangi bir yerde bulunan eski paletleriniz varsa tarafımıza ulaşıp hemen satışını gerçekleştirebilirsiniz. Ayruca haftanın her günü, günün 24 saati Whatsapp üzerinden, elinizde bulunan palet görsellerini göndererek fiyat teklifleri alabilirsiniz. Paletci.com.tr olarak müşteri memnuniyetini en önde tutmaya devam ediyoruz.

  • görüntülenme 216 Görüntüleme
  • tarih 16-06-2020
paletçi

Paletci.com.tr

Her çeşit palet alınır-satılır. İhtiyacınıza göre özel boyutlarda palet üretimi yapılır. Yaşam alanınızı isteğinize göre yeniden tasarlamanız için istenilen boyutlarda palet tasarımları yapabiliriz.

İletişim: 0 (532) 679 05 01 - (Eposta: iletisimpaletci.com.tr)