Paletçi


Paletçi arayışı her geçen gün sürekli artmaktadır. Bunun sebebi fabrikaların yükleri taşıma esnasında paletlere ihtiyaç duymasından kaynaklanmaktadır. Bunun dışında birçok sektörde daha doğrusu ürün taşımacılığı yapılan her sektörde mutlaka ahşap palet, tahta palet, plastik palet gibi palet çeşitleri kullanılır.

Paletci.com.tr olarak biz palet ihtiyacınızı gideriyoruz. İstenilen boyutta ve ebatta palet üretimi yapıyoruz. Ayrıca ikinci el palet durumuna düşmüş paletlerinizi yani kullanılmış paletlerinizi de piyasa değerinde satın alıyoruz. Bir kere kullanılan paletler ikinci el palet kategorisine girmektedir. Birden çok kez kullanılan paletler bazen kırılabiliyor ve üzerine ürün koyulamaz hale gelebiliyor. Bunun gibi atıl duruma gelen paletlerinizi bizleri arayıp satışını gerçekleştirebilirsiniz. Paletçi uzmanlarımızla hemen yerinde değer biçerek bu paletleri sizden satın alıyoruz. Daha sonra paletlerin kırık, eskimiş, tekrar kullanıma uygun olmayan parçalarını çıkarıp yerine yeni tahtalar kullanarak tamir edip ikinci el palet kategorisinde satışa sunuyoruz.

İstanbul Paletçi

Paletci.com.tr firmamız İstanbul Avrupa Yakası'nda bulunmaktadır. Ancak İstanbul'un her ilçesine gezici paletçi araçlarımız sayesinde kısa sürede ulaşabiliyoruz. İstanbul içinde veya İstanbul'un çevre illerinde bulunan paletlerinizi satmak istiyorsanız hemen numaramızı arayıp bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca her türlü palet ihtiyacınızı da karşılayabilecek stoğumuz mevcuttur. Uzun süreli anlaşmalar veya acil ihtiyacınızı karşılayacak palet adetini ve palet boyutlarını bizlere bildirdiğiniz takdirde en kısa sürede tüm palet ihtiyacınızı giderebiliriz.

Stok durumumuz oldukça geniştir. Euro palet, ahşap palet, tahta palet, 80x120 palet, 100x120 palet ve daha birçok palet çeşidinde stoğumuz bulunmaktadır. Günümüzde birçok palet firması uzun süreli anlaşmalar dışında kısa süreli veya tek seferlik palet satışına sıcak bakmıyor. Ancak biz yılların verdiği tecrübeyle ve müşterilerimize en uygun çözümleri sunmak amacıyla her türlü palet alım-satım hizmetinizi kesintisiz devam ettiriyoruz. Ürün taşımacılığının olmazsa olması olan paletler günümüzde hemen hemen tüm firmaların alternatifi olmayan bir ihtiyacıdır. Anlaşmalarımızın dışında acil düşük adetli palet ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz.

Palet Tasarımları
Paletler, taşımacığılın dışında palet tasarımları konusunda tasarım odaklı da kullanılıyor. Evinizi, ofisinizi ve her türlü yaşam alanınızı paletlerle dizayn etmeniz mümkün. Bunun için aklınızda bulunan palet tasarımını bizlere bildirmeniz ve fiyat teklifi almanız yeterlidir. Yaşam alanlarınızı paletten tasarlanması tamamen otantik bir hava katacaktır. Yurtdışında oldukça yaygın olan bu palet kültürü ülkemizde henüz yeni yeni yaygınlaşmaktadır. Tasarım palet işini tüm paletçi uzmanları yapması mümkün değildir. Çünkü tasarım işi tecrübe ve yetenek isteyen bir konudur. Hayal gücünüzü göre istediğiniz her türlü palet tasarımını üretebilme kapasitesine sahibiz. Paletçi uzmanlarımız yılların verdiği tecrübe, yetenek ve kazanılan entelektüel zeka sayesinde aklınıza gelebilecek her türlü palet tasarımını üretebilmektedir. Paletci.com.tr olarak müşterilerimize çözüm odaklı destek sunmaya devam ediyoruz.

  • görüntülenme 174 Görüntüleme
  • tarih 12-07-2020
paletçi

Paletci.com.tr

Her çeşit palet alınır-satılır. İhtiyacınıza göre özel boyutlarda palet üretimi yapılır. Yaşam alanınızı isteğinize göre yeniden tasarlamanız için istenilen boyutlarda palet tasarımları yapabiliriz.

İletişim: 0 (532) 679 05 01 - (Eposta: iletisimpaletci.com.tr)