Sultanbeyli Palet


İstanbul'da birçok firmanın ahşap palet ihtiyacı olmaktadır. Sultanbeyli Palet olarak her türlü palet ihtiyacınızı karşılıyoruz. Paletci.com.tr olarak ikinci el palet alım-satım işi yapıyoruz. İkinci el paletlerinizi satın alıp tamir ederek yeniden piyasaya kazandırmaktayız. Bunun dışında ikinci el palet satışı işimiz de mevcuttur. Elinizdeki her çeşit ahşap ikinci el paletleri bizleri arayıp nakit ödeme alarak satabilirsiniz. Ahşap paletler, lojistikte ve her türlü ürün taşımasında kullanılır. İnsan gücünün azaltılmasında ve hızlı sevkiyat gerçekleştirilmesinde büyük rol oynar. Sizin de ikinci el palet ihtiyacınız varsa hemen bizleri arayıp ikinci el ahşap palet fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz: (0 532 679 05 01)

Sultanbeyli Paletçiler

Sultabeyli Paletçiler olarak İstanbul'da ikamet ediyoruz. Paletçi firmamızın ana merkezi Sultanbeyli'de değildir. Ancak İstanbul'un her ilçesine palet gönderme imkanımız vardır. Gezici palet araçlarımız sayesinde tüm ilçelere palet satışı ve palet alışı yapabiliyoruz. Sultanbeyli paletçiler firmamızla hemen iletişime geçerek ahşap & tahta palet fiyatlarıyla ilgili dilediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz: (0532 679 05 01)

Konumu Sultanbeyli'de bulunan müşterilerimiz, internet üzerinden paletçi araması yaparken çoğunlukla "Sultanbeyli Paletçiler" şeklinde arama yapıyorlar. Paletçi firmamızın da İstanbul'un tüm bölgelerine ulaşım imkanı olduğu için Sultanbeyli'de de palet alış-satış işi yapabiliyoruz. Sultanbeyli paletçiler olarak dilediğiniz adette ikinci el palet satışı veya ikinci el palet alışı için firmamızla iletişim kurabilirsiniz: (0 532 679 05 01)

Sultanbeyli İkinci El Palet Alanlar

İkinci el palet ticaretinde Sultanbeyli ikinci el palet alanlar, bazen palet yetiştirememe veya palet alımında bütçe sıkıntısı yaşayabilirler. Ancak Paletci.com.tr firması olarak İstanbul'daki her bölgeye kısa süre içinde ulaşıp anında ödeme yaparak ikinci el palet alımı gerçekleştirebiliyoruz. Yılların verdiği tecrübe sayesinde palet alışı ve palet satışı konusunda herhangi bir sıkıntı çekmiyoruz. Bu sebeptendir ki bizimle çalışan müşterilerimiz, uzun vadede bizimle çalışmaya devam etmektedir.

Sultanbeyli Euro Palet Fiyatları

Euro paletlerin normal ahşap paletlerden farkı, Avrupa standartlarında üretilmiş olmasıdır. Boyutu 80x120 euro palet şeklindedir. Bunun dışında ihtiyaca göre 100x120 euro palet, 60x80 euro palet gibi üretimler de mevcuttur. Euro paletler Avrupa standartlarında üretildiği için fiyatları da standart tahta palet fiyatlarına göre biraz daha fazladır. Ayrıca standart paletlere göre tahtaları daha kalındır. Euro palet fiyatları hakkında web sitemizde detaylı bilgi veremiyoruz. Bunun sebebi fiyatların piyasa şartlarına göre değişken olmasıdır. En güncel euro palet fiyatları hakkında bilgi almak için hemen Paletci.com.tr paletçi firmamızı arayıp bilgi alabilirsiniz: (0532 679 05 01). Kaliteli euro palet ihtiyacınız için bizimle haftanın her günü günün 24 saati iletişim kurabilirsiniz. Zamandan kazanmak için WhatsApp üzerinden de iletişime geçebilirsiniz. Paletci.com.tr olarak müşterilerimize her türlü çözüm imkanı sunmaya devam ediyoruz.

  • görüntülenme 218 Görüntüleme
  • tarih 26-08-2020
paletçi

Paletci.com.tr

Her çeşit palet alınır-satılır. İhtiyacınıza göre özel boyutlarda palet üretimi yapılır. Yaşam alanınızı isteğinize göre yeniden tasarlamanız için istenilen boyutlarda palet tasarımları yapabiliriz.

İletişim: 0 (532) 679 05 01 - (Eposta: iletisimpaletci.com.tr)